Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Smocze Ostrze Genjiego do kupienia w sklepie Blizzarda!

Smocze Ostrze Genjiego do kupienia w sklepie Blizzarda!

Tym razem coś dla kolekcjonerów – od dzisiaj w oficjalnym sklepie Blizzarda można zamówić w przedsprzedaży replikę Smoczego Ostrza Genjiego, którego używa podczas wykonywania swojego ulta!

Miecz wykonano z polimerów PVC i ABS. Na ostrzu znajduje się długa lampa LED podświetlająca się na zielono. Miecz posiada czip dźwiękowy wydający dźwięki wywołane ruchem. Dodatkowo może odtwarzać kwestię dźwiękową Genjiego wypowiadaną podczas użycia ulta. Poza samą bronią do zestawu dołączona jest również pochwa na miecz oraz ozdobny stojak. Ostrze waży około 1320 g, pochwa 350 g a stojak 468 g. Razem cały zestaw waży ponad dwa kilogramy.

Ostrze jest dość długie, ma 122 centymetry długości. Mówimy więc nie o byle zabawce, a o porządnej replice zachowującej skalę. Sam producent jasno zaznacza, że produkt nie jest zabawką, i dostępny jest jedynie dla osób powyżej 15 roku życia. Przedmiot z pewnością nie będzie ostry, ale przy takich rozmiarach i wadze i tak będzie można komuś przypadkowo zrobić krzywdę. Stąd też prawdopodobnie te ograniczenia wiekowe.

Zainteresowani? Miecz możecie kupić w oficjalnym sklepie Blizzarda. Póki co jest to tylko przedsprzedaż, natomiast jeśli zamówicie swoją kopię teraz, producent zobowiązuje się ją dostarczyć przed 15 grudnia. Niestety jednak nie każdego będzie stać na taki bajer – aby wejść w posiadanie tego cudeńka, należy wydać 200 euro. 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody