Smuga ma ogromne wyrzuty sumienia po śmierci Mondatty

Smuga ma ogromne wyrzuty sumienia po śmierci Mondatty

Ostatnia aktualizacja Halloweenowa wprowadziła ponad 40 nowych interakcji między bohatermia Overwatch. Jednak nie dotyczą one bezpośrednio wydarzenia sezonu, a relacji między poszczególnymi bohaterami.
Z komunikacji między Genjim, a Smugą wynika, że agentka nosi ogromne brzemię związane ze śmiercią Tekharty Mondatty, mentora Zenyatty i przywódcy duchownego omnickiego klasztoru Szambala.

Wszyscy doskonale pamiętacie animację Zlecenie z udziałem Wdowy, w którym Smuga odkryła zabójcę i próbowała powstrzymać Wdowę przed egzekucją omnickiego duchownego.

Nowy odcinek Overwatch Animated Shorts – Alive

Jeden z fanów postanowił nagrać wszystkie interakcje między bohaterami z nowej aktualizacji. Jedna z nich jest szczególnie związana ze Smugą i wyrzutami sumienia, które ma po nieudanej akcji powstrzymania Wdowy.

Genji: Nie obwiniaj się za śmierć Mondatty. To nie była Twoja wina.

Smuga: Nie rozumiesz Genji, mogłam go ocalić! Moze światu wyszłoby to na lepsze gdybym to była ja, a nie on…

Blizzard wspominał, że kwestie gry niekoniecznie muszą być zbieżne z głównym wątkiem fabularnym. Stąd też nie bierzemy na serio wypowiedzi dwuznacznych. Jednak rozterki bohaterki nie należą do tej kategorii. Najwyraźniej Smuga jest na wskroś empatyczną osobą, dla której liczy się dobro innych i walczy o lepsze jutro.

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody