Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Sojourn jedną z najważniejszych postaci w Overwatch 2

Sojourn jedną z najważniejszych postaci w Overwatch 2

Blizzard ujawnił model postaci Sojourn podczas tegorocznego BlizzConu. Bohaterka ma pojawić się wraz z premierą Overwatch 2 i według zapowiedzi Michaela Chu odegra jedną z kluczowych ról w grze.

Sojourn była już wcześniej wspominana na zdjęciach, zwiastunach czy w misji Czarne Chmury, która w tym roku miała swoją premierę wraz z trzecią edycją wydarzenia Archiwa Overwatch. Według tego co ujawnił Michael Chu, Sojorun jest jedną z kluczowych postaci, która będzie miała wpływ na dalsze wydarzenia po reaktywacji Overwatch.

Michael Chu ujawnił również, że Sojourn istniała w uniwersum Overwatch jeszcze zanim gra miała swoją premierę. Pełni ważną rolę w strukturach organizacji Overwatch i jej wpływ na rozwój fabuły w Overwatch 2 ma być dosyć istotnym elementem rozgrywki.

Ciekawi mnie jak Blizzard zaprezentuje jej wątek fabularny. Do tej pory znana jest jako agentka Overwatch i wysokiej rangi dowódcą ogranizacji. Ale co jeśli jej historia nie potoczy się tak jak oczekiwaliby tego fani? Mam dziwne przeczuje, że to właśnie ona może być podwójnym agentem, ale póki co jest to tylko moja hipoteza.

Sojorun w grze będzie posiadała kilka umiejętności, które są bardzo zbliżone do tego co posiadają inni bohaterowie w Overwatch. Podstawową bronią bohaterki ma być karabin szturmowy (Żołnierz: 76), granatnik (Złomiarz lub Baptiste), cybernetyczne nogi pozwalające jej na wysokie wyskoki (Baptiste) czy wślizg, który jest aktualnie znany z Call of Duty czy Apex Legends. Z całą pewnością jest to bohaterka, która będzie walczyła na pierwszym froncie.

Jak myślicie, jak Blizzard poprowadzi jej historię?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody