Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Sombra otrzyma skórkę Demon Huntera z Diablo na BlizzCon 2018!

Sombra otrzyma skórkę Demon Huntera z Diablo na BlizzCon 2018!

Dosłownie nad ranem jeden z użytkowników Reddita zamieścił posta, w którym zauważył w grze nową skórkę dla Sombry, którą ma otrzymać przy okazji BlizzCon 2018!

Dzisiejszego dnia Blizzard ma ujawnić nową legendarną skórkę, którą otrzymają osoby, które nabyły bilet fizyczny na BlizzCon oraz wirtualny bilet, którego sprzedaż rusza w dniu dzisiejszym. Skórka będzie dostępna w ramach wirtualnego biletu na BlizzCon 2018.

Wirtualny Bilet na BlizzCon – Sombra Demon Hunter Skin

Wirtualny Bilet na BlizzCon – Galeria skórki Demon Hunter

Osoba, która udostępniła materiał wideo i zrzuty ekranu nabyła wcześniej wirtualny bilet na BlizzCon 2018. Jednak skórka ta odstaje znacznie od tych, które otrzymaliśmy w 2016 i 2017 roku. Zobaczcie jak one wyglądały.

Powstaje zatem pytanie, czy nowa skórka wyciekła ponieważ Blizzard zamierza zapowiedzieć nowy zestaw skórek z Blizzard World do premiery na styczeń czy deweloperzy odeszli od schematu, który do tej pory był przy Bastionie i Winstonie i rzeczywiście tegoroczny Blizzcon to rok Diablo. Nie wierzę, że deweloperzy mieliby zapowiedzieć tylko remaster drugiej części gry. Tu idzie coś nowego, coś co z pewnością wywoła u graczy ogromne ciarki.

Kto z Was kupi wirtualny bilet aby otrzymać skórkę Demon Huntera dla Sombry?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody