Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Śpiewający chomik! Gracze odkryli easter egga z Burzycielem!

Śpiewający chomik! Gracze odkryli easter egga z Burzycielem!

Burzyciel, znany też jako Hammond, został dodany do gry pod koniec czerwca tego roku. Trochę czasu minęło od jego ogłoszenia, a gracze nadal odkrywają nowe ciekawostki związane z chomikiem.

Jeden z takich easter eggów opisał użytkownik Reddita o pseudonimie Owlero. Aby go odtworzyć, należy grać Hammondem na Dorado i stanąć w spawnie atakujących na pierwszym punkcie. Gdy już się tam znajdziemy, trzeba zagrać na dzwonach motyw przewodni Overwatch. Okaże się wtedy, że Hammond dokończy motyw i dośpiewa nam brakujące dźwięki!

TIL if you play the OW theme on Dorado’s bells, Hammond will sing along. from r/Overwatch

Aby zagrać motyw Overwatch, trzeba w podanej kombinacji strzelić w dzwony: środkowy, lewy, środkowy, prawy, lewy, prawy, a na końcu strzelić w dzwon, który znajduje się na dole, po prawej. Jeśli zrobimy to w odpowiednim tempie, chomik sam zaśpiewa końcówkę. Easter egg jest obecny również w polskiej wersji językowej.

Wiadomo, że takie easter eggi to tylko drobne ciekawostki, nie wpływające bardzo na rozgrywkę. Na pewno jednak jest to coś fajnego, i widać, że ludzie pracujący nad tą grą cieszą się nią tak bardzo, że umieszczają takie smaczki. Ja osobiście chciałbym zobaczyć więcej takich akcji w przyszłości.

A co Wy sądzicie o „śpiewającym” chomiku?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody