Społeczność chce Prima Aprilis w Overwatch

Społeczność chce Prima Aprilis w Overwatch

Kreatywność graczy nie zna granic, a okazji do świętowania jest równie dużo. Dlaczego więc nie stworzyć zwariowanych skórek z okazji Prima Aprilis?

Overwatch zasłynął ze świetnych wydarzeń sezonowych, które fundują graczom masę fantastycznych elementów kosmetycznych i niezapomniane tryby gry. Niestety tak jak Walentynki, Prima Aprilis nie jest świętowane w świecie Overwatch. Mimo wszystko widok zwariowanych skórek lub innych elementów mógłby być świetnym ukłonem w stronę fanów i uchyleniem się nad ich prośbami. Koniecznie sprawdźcie, na jakie pomysły wpadła społeczność!

Wszyscy dobrze wiemy, że Prima Aprilis to dzień pełen absurdów, pranków i wszelkiej maści żartów. Takimi niespodziewanymi i jednocześnie zabawnymi sytuacjami w Overwatch często okazywały się być glitche, które fundowały niektórym śmiech do łez i niezapomniane chwile. Społeczność wiernie umieszcza na wszelkich mediach społecznościowych swoje zabawne błędy i odkrycia, które cieszą się niemałą popularnością. Dlaczego więc nie wykorzystać kilku pomysłów z tak licznej listy w grze? Jedną z propozycji są niesamowite, jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne zwycięskie pozy, które… Sami zobaczcie!

Czyż nie wygląda to komicznie? Zapewne niejedno z Was choćby parsknęło! Takie błędy to na prawdę świetny materiał na żarty prosto od Blizzarda w dzień Prima Aprilis. Jednak same pozy to nie wszystko! Gracze zaprezentowali również fantastyczne pomysły na skórki dla niektórych bohaterów. Wspólnie, stworzyli niemałą listę elementów, które z pewnością spodobałyby się szerszemu gronu Overwatchowych zapaleńców:

  • Zenyatta z kulą zamiast głowy, a same kule jako główki Zenyatty
  • Mnich Złomiarz, a la Monkrat
  • Punk Symmetra/Goth Symmetra
  • Sombra, jako grzeczna studentka programistyki
  • Winston, jako normalny człowiek w przebraniu goryla
  • Różowy Żniwiarz/Japaneese School Girl Reaper
  • Bastion jako kuchenne urządzenie
  • Genji z koszulką z napisem “I need healing!”
  • Reinhardt w stroju Wdowy
  • Fara przebrana za gołębia

Ta lista nie ma końca, gdyż pomysłów jest na prawdę cała masa. Społeczność wpadła nawet na interesujący pomysł zmiany płci bohaterów na jeden dzień. Opcja ta wydaje się być nader ciekawa, aczkolwiek mało prawdopodobne, by Blizzard przystał na taką zabawę. Wymagałoby to dużych nakładów czasu i pracy, a Prima Aprilis to tylko jeden dzień. Mimo wszystko stworzenie mini wydarzenia z okazji tego dnia byłoby na prawdę mile widziane i gracze z pewnością ucieszyliby się na wieść o zwariowanych skórkach czy szalonych pozach.

Nie zapomnijcie również przeczytać naszego poprzedniego artykułu na temat Prima Aprilis, gdzie pisaliśmy o najciekawszych propozycjach trybów na ten wyjątkowy dzień. Koniecznie dajcie nam znać, w który z nich z chęcią byście zagrali i czy macie swoje propozycje – KLIK!

A co Wy o tym sądzicie? Macie jakieś swoje propozycje skórek? A może wymyśliliście ciekawy tryb z okazji Prima Aprilis?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody