Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Spore nowości na wakacje! Nowy bohater i animacja?

Spore nowości na wakacje! Nowy bohater i animacja?

Dzisiejszej nocy ukazał się nowy materiał od Jeffa Kaplana przeznaczonego dla koreańskiej społeczności gdzie problemy z cheatowaniem, throwingiem i innego typu złymi zachowaniami występują najczęście. Są też zapowiedzi nowości!Blizzard postanowił wydać nowy materiał, w którym wyjaśnia kwestie związane z banowaniem i unikaniem poszczególnych graczy, o których pisaliśmy Wam niejednokrotnie. Najwyraźniej problem ten w Korei jest ogromny przez co potrzebny był odrębny komunikat dla tej społeczności.

Jednak nie to zaciekawilo nas najbardziej. Okazuje się, że już tego lata Blizzard ukłoni się wobec koreańskiej społeczności.

Są niespodzianki, którymi bardzo się ekscytuję, a które zostały przygotowane specjalnie dla Korei, i które pojawią się tego lata.

Wygląda na to, że Summer Games będzie zawierało nowości specjalnie nawiązujące do kultury koreańskiej. Sam jestem ciekaw co to może być. Przełom lipca i sierpnia to okres, w którym pojawia się nowy bohater, ale również chcialbym doczekać się nowego trybu walki z ogromnymi omnikami bądź animacji nawiązującej do tych wydarzeń.

Jak sądzicie co takiego Blizzard planuje na wakacje?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody