Startuje Amazon Gaming Series w Overwatch

Startuje Amazon Gaming Series w Overwatch

Amazon – jeden z największych na świecie sklepów internetowych powiadomił za pośrednictwem strony ESL o startujących turniejach Overwatch w ramach Amazon Gaming Series.

overwatch-amazon-esl-gaming-series

Jest to już kolejna inicjatywa, w której uczestniczy ESL. Amazon widząc rosnący potencjał w eSporcie nie mógł pozostać z tyłu, czego efektem jest wspomniany powyżej już  turniej Amazon Gaming Series. Impreza organizowana przez Amazon będzie wsparta przez takich sponsorów jak Intel, ASUS RoG oraz Windows 10. W puli nagród znajduje się już kwota 10,000€, która zostanie podzielona pomiędzy pierwszymi czterema zespołami: 5,000€ dla zwycięzców, 3,000€ dla miejsca drugiego oraz po 1,000€ dla miejsc 3-4.

Rozgrywki eliminacyjne odbędą się w dwóch terminach: 20.06 o godzinie 20:00 oraz 22.06 o 20:00. Do wielkiego finału zakwalifikują się po cztery najlepsze drużyny z obu etapów kwalifikacyjnych. Finał zostanie rozegrany 25 czerwca o godzinie 19:00.

 

Rozgrywki będą odbywały się w następującym trybie:

  1. Eliminacje: BO1
  2. Ćwierćfinały: BO3
  3. Finały: BO5

Gracze mają do dyspozycji wszystkich bohaterów i wszystkie mapy. Mecze rozpoczyna wyżej notowana drużyna, przeciwnicy natomiast mają możliwość wybrania strony przy pierwszej mapie.

Mecze rozgrywane są po obu stronach. W przypadku gdy dojdzie do remisu (obie drużyny broniąc się wygrają) – drużyny będą musiały rozegrać dogrywkę na jednej losowo wybranej mapie w trybie Kontrola. Drużyna, która przejmie pierwszy punkt wygrywa mecz. W przypadku gdy wygrane będą dokonane przez drużyny atakujące o wygranej zdecyduje czas rozgrywki. W przypadku braku dowodów dojdzie do rozgrywki.

Zatem bohaterowie – jeśli zamierzacie wziąć udział w turnieju wybierzcie jeden z poniższych linków i zapiszcie swoje drużyny do turnieju. Powodzenia!

Kategoria:eSport
Tagi:

Komentarze

Powiązane artykuły