Startujemy z nową serią turniejów Overwatch!

Startujemy z nową serią turniejów Overwatch!

Przygotujcie się! Rozwijamy kolejną sekcję w serwisie. Tym razem zapraszamy Was do przyłączenia się do walki o miano najlepszego gracza Overwatch!

Do turniejów 1vs1 przymierzaliśmy się już od dłuższego czasu. Gdy Blizzard zapowiedział rozgrywki 1vs1 i 3vs3 wiedzieliśmy, że musimy pójść w tym kierunku. Dziś mamy zaszczyt Was zaprosić do wzięcia udziału w pierwszym turnieju z serii “High Noon Weekend Cup“, który będzie rozgrywany w formule 1vs1.

Turniej komentuje Łukasz “JeffreJ” Chmiel, który otrzymał od Was przydomek RapGod komentując Dreamhack Winter 2016 z Michałem “Avahirem” Kudlińskim

Informacje Ogólne

W turnieju może wziąć udział każdy kto posiada aktywne konto w Overwatch. Aby zarejestrować się w turnieju należy przejść do formularza rejestracyjnego. Należy pamiętać aby w nazwie uczestnika widniał BattleTag gracza.

Zasady turnieju

 • Zawodnicy przydzieleni do siebie w danym meczu zobowiązani są do dodania się do znajomych.
 • Osoba znajdująca się wyżej w drabince (pozycja 1wsza) tworzy Lobby
 • Zasady: 1vs1 Tajemniczy Pojedynek (Mystery Duel)
 • Format: best of 1, ćwierćfinały i półfinały best of 3, finał best of 5
 • Pozostawiamy WSZYSTKIE ZASADY BEZ ZMIAN.
 • W grze nie mogą uczestniczyć obserwatorzy. Jedyny wyjątek stanowią administratorzy i komentator turnieju.
 • Zabrania się niesportowych zachowań, flejmowania czy gróźb. Aby zgłosić gracza należy wskazać dowód w postaci zrzutu ekranu odpowiednim adminom.
 • Pierwsze przekroczenie dobrych zwyczajów – uzależnione od stopnia groźby kończy się ostrzeżeniem bądź walkowerem i wykluczeniem z turnieju.
 • Drugie ostrzeżenie grozi banem w kolejnej edycji turnieju.
 • Zawodnicy po zakończeniu meczu powinni przesłać zrzut ekranu końcowego meczu z widocznym wynikiem oraz nickami zawodników.
 • W przypadku gdy tylko jeden z zawodników meczu wpisze wynik zostanie on zatwierdzony przed admina. Jeśli druga strona nie wpisze wyniku w ciągu 5 minut po wpisaniu przez pierwszego zawodnika uznaje się, że wynik meczu jest poprawny.
 • Zawodnicy zobowiązani są do pojawienia się na serwerze Discord Overwatchgame.pl pod adresem: https://discord.gg/NqAAr8C. Będzie to miejsce komunikacji z administracją i pozostałymi graczami. Jeżeli dany zawodnik nie pojawi się do 15 minut od startu rundy mecz zakończy się walkowerem dla gracza, który czeka na przeciwnika. W przypadku braku kontaktu z przeciwnikiem zawodnik zobowiązany jest do kontaktu z administratorem i poinformowaniu o tym fakcie.

Nagrody

W naszym turnieju nie mogło obyć się bez nagród. Przedstawiają się one następująco:

 • 1 miejsce: Karta Podarunkowa Battle.Net o wartości 20€
 • 2 miejsce: Figurka Funko Pop Reaper
 • 3 miejsce: Moneta Kolekcjonerska Overwatch upamiętniająca Kryzys Omniczny

Kontakt z administracją

Kontakt z administracją jest możliwy poprzez Discord pod adresem: https://discord.gg/NqAAr8C. Do administracji należy zgłaszać wszelkie problemy bądź złe zachowanie przeciwnika. Administracja dołoży wszelkich starań aby przeprowadzić turniej bez zakłóceń.

Problemy w grze i dyskwalifikacje

Pierwsze użycie znanego exploitu bądź buga będzie kończyło się zwycięstwem rundy przez drugiego gracza. Drugie użycie znanego exploitu bądź błędu oznaczać będzie dyskwalifikację i potancjalnie bana w przyszłych turniejach.

Formalne zgłoszenie skargi złego zachowania bądź wykorzystania bugów w grze powinno zostać zgłoszone do 15 minut po zakończeniu meczu. W przeciwnym wypadku sprawa zostanie zamknięta.

*Wszystkie powyższe zasady zostały ustalone jako guide dla graczy i mogą zostać zaktualizowane przez administrację również w trakcie trwania turnieju.

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły