Status „Niewidoczny” wkrótce w Overwatch

Status „Niewidoczny” wkrótce w Overwatch

Ci z Was, którzy mają już dosyć kolejnych zaproszeń do znajomych bądź chcą mieć spokój podczas gry będą mogli odetchnąć z ulgą. Blizzard zamierza wprowadzić status „Niewidoczny” do Overwatch.

Ile razy zdarzało Wam się, że kilku różnych znajomych zapraszało Was do gry, a Wy w tym czasie chcieliście się wyciszyć i pograć samotnie w Overwatch, bądź nagrać materiały do kolejnych filmików? Nie wiem jak Wam ale mi często to się zdarza.

Temat statusu „Niewidoczny” w Overwatch pojawił się praktycznie na samym początku. Jednak temat tego statusu poruszan był już w ciągu kilku ostatnich produktów Blizzarda takich jak WoW, Starcraft 2 czy Diablo 3. Mimo, że wdrożenie takiej funkcjonalności wydaje się być prostym rozwiązaniem tak sami deweloperzy twierdzą, że prace nad tą funkcją mogą być problematyczne.

Chcielibyśmy dodać status „Niewidoczny” w Overwatch. Jesteśmy w trakcie koordynowania procesu wdrożenia wspólnie z zespołami z innych teamów gier wpiętych w aplikację Battle.Net. Jako, że nasz system społecznościowy funkcjonuje w kilku grach, dodanie tej funkcjonalności nie będzie łatwym zadaniem.

Jeff Kaplan do swojej wypowiedzi dodał również informację, że prace nad tym trwają już dosyć długo, dlatego też nie może podać konkretnego terminu wprowadzenia funkcjonalności.

Zapewniamy Was, że zależy nam na tej funkcjonalności i chcemy znaleźć sposób aby ją wprowadzić.

Mamy nadzieję, że Blizzard upora się z tym problemem raczej prędzej niż później. Ważny jest jednak fakt, że Blizzard jest świadomy potrzeby tej funkcjonalności i stara się go rozwiązać.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody