Streamy świąteczne z prezentami!

Streamy świąteczne z prezentami!

Wielkimi krokami zbliżamy się do Wigilii Bożego Narodzenia. Dlatego też pomyślałem, że wspólnie z firmą Blizzard Entertainment zaprosimy Was na streamy świąteczne z prezentami!

Mimo, że moja wiara ostatnio bardzo podupada, szanuję wszystkich którzy w coś wierzą i pielęgnują religijne tradycje, które robią więcej dobrego aniżeli złego. Święta Bożego Narodzenia od zawsze są dla mnie wyjątkowym okresem, w którym należy obdarowywać bliskich jak i nieznajomych, których nie stać na organizację kolacji. 

Wspólnie z firmą Blizzard Entertainment chciałbym Was zaprosić na streamy świąteczne Overwatchgame.pl, podczas których będziecie mieli okazję zgarnąć wiele fajnych gadżetów oraz podczas którego zrobimy unboxing świątecznego Loot Boxa, którego unikalna zawartość zostanie przekazana na różnego rodzaju konkursy 😉 

Pierwszy stream odbędzie się już w najbliższy wtorek o godzinie 18:00. Tak jak w przypadku poprzedniego inauguracyjnego streamu każda osoba, która będzie z nami od początku co 10 minut będzie otrzymywała 10 żółwików, które następnie będziecie mogli przeznaczyć na nagrodę główną streamu. W międzyczasie rzecz jasna sprezentujemy Wam kilka innych nagród. 

Drugi stream będzie miał podobną formułę i odbędzie się zaraz po świętach 27 grudnia o godzinie 18:00. Santa Reaper z Internetów znowu będzie miał okazję do oddania Wam kilku gadżetów Overwatch. 

Oba bloki streamów odbędą się na kanale https://twitch.tv/rushingturtles, który zacząłem prowadzić wraz z dwoma znajomymi, CandyBrain i CiemnoBrodym. Aktualnie jest nas trzech w zespole i każdy z nas zajmuje się innymi grami. Wkrótce pojawi się również stały harmonogram streamów, dlatego też mocno zachęcamy Was do obserwowania naszego kanału. Dodatkowo od stycznia pojawią się stałe giveawaye gdzie nagrodami będą również Loot Boxy! 

Będziecie z nami ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody