Stworzono syntetyczną seksualną lalkę z wizerunkiem D.Vy

Stworzono syntetyczną seksualną lalkę z wizerunkiem D.Vy

Zabawki dla dorosłych istnieją od zawsze. Jednak dopiero od kilku lat firmy technologiczne sprzedają bardzo drogie syntetyczne lalki seksualne. Jeden z zamawiających nabył lalkę z wizerunkiem D.Vy!

Branża dla dorosłych jest jedną z najbardziej innowacyjnych branż na świecie. To dzięki nietypowym pomysłom twórców filmów erotycznych bądź firm produkujących gadżety erotyczne cała branża technologiczna idzie do przodu. Jest to jedna z niewielu branż, które bez pardonu testują nowe rozwiązania i je udoskonalają aby spełnić oczekiwania bądź co bądź wymagających klientów.

Jedna firma, która zajmuje się tworzeniem profesjonalnych syntetycznych lalek stworzyła ostatnio lalkę o wizerunku D.Vy. Lalki takie charakteryzują się „bardzo ludzkie” w dotyku. Ich skórka jest nimal tak samo delikatna jak skóra prawdziwego człowieka. Jest to jednak dalej tylko lalka seksualna. Japońska firma Gynoid na zlecenie jednego z klientów zadbała o bardzo realistyczne odwzorowanie jednego ze swoich produktów. Wizerunek lalki D.Vy znajdziecie poniżej.

Nie zaglądam ludziom do łóżka ale wydaje mi się, że takie lalki mogą powodować więcej szkód niż pożytku. W końcu świat opiera się o kontakty międzyludzkie, a tutaj ewidentnie tego elementu brakuje…

Skomentuj post i wygrywaj nagrody