Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Superbohaterowie w Overwatch?

Superbohaterowie w Overwatch?

Kolejny raz mamy szansę przekonać się, jak kreatywni są gracze. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zestawienie kilku ciekawych koncepcji skórek dla postaci w stylu superbohaterów. Sprawdźcie!

Superbohaterowie są obecni w życiu codziennym jeśli chodzi o gry, filmy i książki. W internecie możemy znaleźć wiele nawiązań do znanych nam dobrze obrońców sprawiedliwości. Dzisiaj chcemy Wam pokazać bardzo ciekawe koncepcje skórek dla Smugi, Sombry, Żołnierza 76 oraz Łaski. Te cztery prace przedstawiają bohaterów w wersji herosów z serii DC. Możemy tutaj znaleźć TracerFlash bądź HawkMercy. Prace są o tyle ciekawe, że herosi i bohaterowie Overwatch pasują do siebie idealnie, co nadaje jeszcze większego smaczku. Z resztą, przekonajcie się sami.

Flasha chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Bohater najbardziej znany jest z tego, że potrafi się bardzo szybko poruszać (choć nie jest to jedyna jego umiejętność).

 

Zatanna Zatara jest czarodziejką. Potrafi wykonywać sztuczki sceniczne, jak i posługiwać się „prawdziwą” magią. Abrakadabra, twój ult zniknął.

Deathstroke to znany między innymi z serii o młodych tytanach żołnierz, najemnik i zamachowiec. Jest to świetnie wyszkolony, wszechstronny i dodatkowo poprawiony eksperymentem wojskowym złoczyńca.

 

Hawkgirl, oczywiście potrafi latać. Ale nie jest to jej jedynym atutem. Dzięki metalowi Nth posiada również nadludzką siłę, zdolność regeneracji oraz sokoli wzrok!

Musicie przyznać, że to bardzo ciekawe koncepcje. Chcielibyście zobaczyć takie skórki w grze? Granie superbohaterami z pewnością dawałoby wiele frajdy. Gdyby do tego dodać odpowiednie kwestie i efekty dźwiękowe, jak i te wizualne, otrzymalibyśmy legendarne skórki, o których pomarzyłby niejeden gracz. Fani DC byliby wniebowzięci! Kto wie, być może Blizzard kiedyś zdecyduje się na skórki związane z superbohaterami? Nigdy nic nie wiadomo! Niebiescy lubią nas mile zaskakiwać.

A Wy, którego z superbohaterów chcielibyście zobaczyć w Overwatch? Interesują Was komiksy i filmy o bohaterach DC i Marvela? Napiszcie nam w komentarzach!

Źródło: facebook.com

Skomentuj post i wygrywaj nagrody