Trwa wydarzenie sezonu Halloweenowa Groza

Szczegóły

Świat potrzebuje więcej bohaterów – Catherine “Williams” & T-DAR

Świat potrzebuje więcej bohaterów – Catherine “Williams” & T-DAR

Wyobraźnia fanów nie zna granic. W Internecie pojawia się sporo konceptów nowych postaci, map oraz skórek. Przeglądając wiele fanowskich prac, często zatrzymujemy się na tych najbardziej ciekawych, które zachwycają nas nie tylko wyglądem, ale też oryginalną historią, czy umiejętnościami.

Catherine “Williams” & T-DAR

Bohaterka została stworzona przez Andrew Somana. Należy do postaci obronnych.

Historia

Catherine Williams była jednym z członków organizacji Overwatch. Pod opieką Gabriela Reyesa doskonaliła swoją celność razem z Jessem McCreem oraz Liao, z którymi Catherine dorastała w przyjaźni. Po upadku Overwatch, dziewczyna szukała nowego miejsca dla siebie i ostatecznie wstąpiła w szeregi Talonu. Organizacja wyposażyła ją w T-DAR, czyli hybrydowego droida asystującego. T-DAR pozwalał jej na szybkie rozeznanie w terenie i eliminację celu. Po raz kolejny Williams była szczęśliwa z posiadania “rodziny” – ale do czasu, kiedy odkryła ciemną stronę organizacji.

Kiedy naukowcy pracujący dla Talonu, zamierzali “pozbyć” się młodego obiektu doświadczalnego, który nazywał się Wojtek, Catherine rozkazała T-DARowi powstrzymać naukowców i razem z nim uciekła z Talonu. Wojtek i Catherine odwiedzali różne miejsca w poszukiwaniu pracy i bezpiecznego schronienia przed wrogą organizacją. McCree przekazywał kobiecie informacje od “źródła” na temat schematu przejścia, którym kobieta była zainteresowana. Po pewnym czasie, Williams i jej robotyczny przyjaciel znaleźli zajęcie i na swojej drodze spotkali Moire Sideris, która została przyłapana na kradzieży owego schematu. Moira prosiła o ochronę, a w zamian obiecała oddanie projektów. Kiedy kobieta odrzuciła propozycję, Williams zaoferowała jej możliwość bezpiecznego powrotu na Ilios i szanse na skopiowanie informacji przed przekazaniem oryginału.

Catherine i Moria doszły do wniosku, że działanie w drużynie będzie lepszą drogą do przetrwania. Nadal potrzebują bazy operacyjnej, ale Williams ma oczy szeroko otwarte i wierzy, że dotrwa do lepszych czasów.

Umiejętności

Rola: Obrona

  • Marskaman rifle – Precyzyjna, półautomatyczna broń;
  • Command T-DAR   – Przejście w tryb kontroli T-DAR, wizja wrogów z różnego POV;
  • Enhanced Targeting – Cel zadaje mniejsze obrażenia kiedy zaatakuje, użyje ulta i umiejętności;
  • Trench warfare (Passive) – Schowanie za obiektem, daje ochronę przed zadaniem headshota;
  • Dragon Rage (Ult) – T-DAR staję się mobilnym skafandrem;

Cały koncept wydaje się być bardzo ciekawy. Sama bohaterka sprawia wrażenie mobilnej, silnej i przyjaznej, zaś T-DAR bardzo ładnie uzupełnia całość. Nowatorskim rozwiązaniem, jeżeli chodzi o stworzoną postać, jest dodanie mobilnego droida, nad którym możemy mieć kontrolę. Warto również zaznaczyć, że obiekt testowy z Talonu nazywa się Wojtek – to całkiem miły detal.

Jeżeli komuś spodobała się praca to zachęcam do zobaczenia pozostałych prac tego autora:

Artstation

Napiszcie w komentarzach, czy podoba się wam Catherine “Williams” i jej T-DAR.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody