System honoru w Overwatch

System honoru w Overwatch

Granie w Overwatch’a staje się coraz trudniejsze. Nie ze względu na mechanikę gry, zmiany, a ze względu na ludzi.

W grze widać coraz większą ilość trolli i toksycznych graczy. Nikt nie lubi jak przegrana całej drużyny jest zwalana tylko na niego i gdy jest wyzywany od najgorszych. Każda gra z czasem zalicza moment, w którym toksyczność osiąga bardzo wysoki poziom. Zupełnie inaczej jest z graczami życzliwymi, którzy zagrzewają sojuszników do walki. Miło jest dla odmiany usłyszeć coś pozytywnego, a nie same wyzwiska. Jeszcze lepiej byłoby, gdybyśmy mogli nagrodzić takich graczy, jak to jest np. w League of Legends.

Gdy przegrasz pierwszą grę, ale ktoś Cię motywuje, Twoja determinacja z każdym meczem jest coraz większa. Podstawa wygranego meczu to pozytywne myślenie, a nie od rozpoczęcia płakanie, że już przegraliśmy. Grałem kiedyś z pewną osobą, która zawsze była pozytywna i twierdziła, że każdy mecz można wygrać. I rzeczywiście – mecze, które mogliśmy poddać, bardzo często wygrywaliśmy. Takim osobom powinna być możliwość podziękowania, właśnie w postaci takiego systemu honoru.

Jak uważacie? Chcielibyście zobaczyć system honoru w Overwatch?

Kategoria:Aktualności

Komentarze

 • Filip Manikowski

  Spoko pomysł 😀

 • Z3us

  Taki system MUSI wejść bo inaczej będzie kiepsko. Musi być system reputacji, wtedy będzie można łatwo odsiać niechcianych graczy.

 • Dave Luiz

  The honor system idea is good. Also, Blizzard has taken the objective of eradicating the toxic players and bans are being handout very often & seriously!
  Also, if you are a fan of D.Va, Mercy, Tracer, Sombra & Reaper then you should check out the latest necklaces at Kill Ping Online Store.

 • Pingas

  A po co to napisaliście jak to się nigdy nie pojawi? Nawet nic nie jest potwierdzone.

  • SasayakiYuki

   Zwróć proszę uwagę na informację na grafice. Ta strona zajmuje się nie tylko dostarczaniem newsów, ale również pisaniem o pomysłach i wszelkiej twórczości społeczności (“społeczność” nad tytułem), opisywaniem teorii znalezionych w internecie (“teoria”), wiadomościami ze sceny e-sportowej (“esport”) czy przedstawianiem treści humorystycznych (“humor”). Potwierdzone informacje zawsze pojawiają się jako newsy. Spekulacje czy pomysłu już nie koniecznie.
   Pomysł z systemem honoru wielokrotnie pojawiał się na różnych forach.

Powiązane artykuły