System Loot Boxów do dopracowania?

System Loot Boxów do dopracowania?

Pytanie to zadaje sobie wielu fanów Overwatch. Znamy przypadki frustracji kiedy po rozegranych dziesiątkach godzin i checi otwierania Loot Boxów trafiaja się powtórki. Czy da się ten system poprawić?

Na łamach oficjalnego forum Battle.Net jeden z fanów (Salem) zaproponował zmiany, które Blizzard mógłby rozważyć przy modyfikacjach systemu nagród. Wśród jego najważniejszych propozycji znalazły się:

  • możliwość zakupu waluty w grze,
  • zwiększenie częstotliwości wypadania legendarnych skórek,
  • większa liczba kredytów za duplikaty,
  • wprowadzenie systemu umożliwiającego handlem skórkami.

Być może trafił w sedno ponieważ rozkręciła się ciekawa dyskusja na ten temat. Fani zwrócili uwagę na zbyt niskie wynagrodzenie za duplikaty – szczególnie tych legendarnych bądź epickich skórek, których liczba powinna zostać zwiększona dwukrotnie.

Brak możliwości nabycia waluty wydaje się być największą bolączką fanów. Jednak wiemy, że wielu z Was nie może pozwolić sobie na dodatkowe koszty dlatego pozostałe propozycje również powinny zostać rozpatrzone. W pewnym stopniu zrekompensowałoby rozczarowanie trafieniem kolejnego duplikatu, a system nagród byłby jeszcze bardziej ekscytujacy.

Jak sądzicie czy aktualny system nagród z Loot Boxów jest dobrze zbalansowany czy wymaga poprawek? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Battle.Net

Skomentuj post i wygrywaj nagrody