Trwa wydarzenie sezonu Halloweenowa Groza

Szczegóły

System Loot Boxów do dopracowania?

System Loot Boxów do dopracowania?

Pytanie to zadaje sobie wielu fanów Overwatch. Znamy przypadki frustracji kiedy po rozegranych dziesiątkach godzin i checi otwierania Loot Boxów trafiaja się powtórki. Czy da się ten system poprawić?

Na łamach oficjalnego forum Battle.Net jeden z fanów (Salem) zaproponował zmiany, które Blizzard mógłby rozważyć przy modyfikacjach systemu nagród. Wśród jego najważniejszych propozycji znalazły się:

  • możliwość zakupu waluty w grze,
  • zwiększenie częstotliwości wypadania legendarnych skórek,
  • większa liczba kredytów za duplikaty,
  • wprowadzenie systemu umożliwiającego handlem skórkami.

Być może trafił w sedno ponieważ rozkręciła się ciekawa dyskusja na ten temat. Fani zwrócili uwagę na zbyt niskie wynagrodzenie za duplikaty – szczególnie tych legendarnych bądź epickich skórek, których liczba powinna zostać zwiększona dwukrotnie.

Brak możliwości nabycia waluty wydaje się być największą bolączką fanów. Jednak wiemy, że wielu z Was nie może pozwolić sobie na dodatkowe koszty dlatego pozostałe propozycje również powinny zostać rozpatrzone. W pewnym stopniu zrekompensowałoby rozczarowanie trafieniem kolejnego duplikatu, a system nagród byłby jeszcze bardziej ekscytujacy.

Jak sądzicie czy aktualny system nagród z Loot Boxów jest dobrze zbalansowany czy wymaga poprawek? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Battle.Net

Skomentuj post i wygrywaj nagrody