Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Szczegóły Trybu Przepychanka!

Szczegóły Trybu Przepychanka!

Wczorajszego późnego wieczora odbył się panel Overwatch 2, podczas którego omówiono nowości jakie czekają nas w Overwatch w przyszłości.

Overwatch 2 będzie skupione w dużej mierze na nowych trybach. Jednak co ciekawe dla PvP nowe tryby, bohaterowie i mapy będą pojawiały się zarówno dla Overwatch jak i Overwatch 2. Czas aby poznać szczegóły nowego trybu Push czyli Przepychanka!

Nowy tryb Push – Przepychanka

Przepychanka jest pierwszym trybem od premiery, który będzie jednym z tych podstawowych, dostępnych cały czas w grze na zmianę z trybami Szturm, Ładunek, Kontrola czy Hybrydowym.

Tryb polega na tym, że drużyna musi obstawiać jednego robota. Obie drużyny zaraz po rozpoczęciu mapy muszą zdobyć kontrolę nad nim aby móc przeprowadzić barykadę w kierunku docelowym. Mapy są symetryczne, a każda drużyna ma ten sam cel, aby doprowadzić barykadę jak najbliżej respawnu przeciwnika. Im dalej przeprowadzimy robota z barykadą tym bardziej zwiększamy szansę na wygraną. Na mapie znajdują się 2 dodatkowe punkty kontrolne. Gdy przeciwnik pokona naszą drużynę przejmie kontrolę nad robotem, który następnie zacznie szybko kierować się ku barykadzie przeciwników.

Według deweloperów idealnie sprawdzą się bohaterowie, których głównym zadaniem jest flankowanie jak Żniwiarz czy Smuga. Aktualnie w trybie Push zostały stworzone 3 mapy: Toronto, Gothenburg oraz Monte Carlo.

Każdy tryb otrzyma nowe mapy w Overwatch 2. Toronto zostało stworzone z myślą o trybie Przepychanka (Push), ale inne mapy które są teraz widoczne w Overwatch 2 będą jeszcze dopracowywane. Nowe mapy były projektowane wraz z osobami, które pochodzą z konkretnych miejsc na świecie.

Gameplay trybu Push

Myślicie, że to ciekawy tryb?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody