Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Szybka gra trafia do Salonu Gier! Start 18 sezonu!

Szybka gra trafia do Salonu Gier! Start 18 sezonu!

Blizzard naprawił problemy z przydzielaniem rang i wystartował nowy sezon rankingowy w Overwatch. Wraz z rankedami, klasyczna Szybka gra trafiła do Salonu gier.

Kolejka ról budzi skrajne emocje. Z jednej strony gracze, którzy często grywają Supportami i Tankami mogą odetchnąć z ulgą, że nie zobaczą 5 DPSów w meczu. Z drugiej jednak strony DPSy, które sobie radzą całkiem dobrze mają wydłużoną kolejkę oczekiwania na mecz. Niby rozwiązanie jest proste – grać duo z Tankiem lub Supportem i mecze znajdzie bardzo szybko.

Wczorajszego dnia Kolejka ról 2-2-2 została wprowadzona do Szybkiej Gry. Gracze od teraz będą zmuszeni do wyboru 2 tanków, 2 DPSów i 2 Supportów. Jeśli zatem odpowiadała Wam gra w 6 DPSów będziecie musieli zajrzeć do Salonu Gier gdzie pojawiła się klasyczna Szybka Gra. Deweloperzy uznali, że trzeba wymusić takie działanie na graczach aby ułatwić wielu innym możliwość trenowania umiejętności i próbowania swoich sił na scenie semi-pro i pro.

Wraz z nową Szybką Grą, w Overwatch wystartował ostatecznie 18 sezon gier rankingowych. Nowy sezon zasadniczy będzie rozdzielał rangi na 3 kategorie: Tank, Atak, Wsparcie. W ten sposób gracze, którzy będą próbowali swoich sił jako rola, którą do tej pory nie grywali nie będą karani na swojej głównej roli niższą rangą.

Czekaliście na 2-2-2 na Szybkiej Grze?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody