Team CykaCyka Rekrutuje

Team CykaCyka Rekrutuje

E-sportowa scena Overwatch od samego początku bardzo prężnie się rozwija. W trakcie trwania zamkniętych beta testów powstało wiele drużyn esportowych, które walczą o miano tych najlepszych na świecie. Również sponsorzy coraz chętniej wykładają pieniądze na kolejne turnieje.

sjokz_with_trophy_teaser

W związku z trwającą już open betą Overwatch, a także premierą gry, która jest zaplanowana na 24 maja jeden z polskich graczy postanowił stworzyć w pełni polską drużynę o nazwie CykaCyka. Graczem tym jest Marcin “Cl3ver” Pajor – były członek SK Gaming oraz Impulse 11. Overwatchgame.pl zamierza wspierać wszelkie starania polskich drużyn w walce o miano tych najbardziej liczących się na świecie, dlatego też postanowiliśmy wspomóc chłopaków w dokończeniu doboru nowych zawodników do drużyny.

CykaCyka rekrutuje i poszukuje aktualnie graczy na pozycję TANK oraz SUPPORT. Jeżeli jesteście zainteresowani spróbowaniem swoich sił w eSporcie – być może to jest właśnie Wasza szansa!

Chcesz dołączyć do drużyny? Zapoznaj się z wymaganiami i informacjami o drużynie.

 • minimum od 6-8 godzin dziennie na treningi z drużyną,
 • Drużyna ma składać się tylko z Polskich Graczy,
 • Drużyna dążyć będzie do udziału we wszystkich międzynarodowych wydarzeń oraz skupia się na osiągnięciach najlepszych wyników,
 • Drużyna planuje wziąć udział w pierwszym offline-owym turnieju,który odbędzie się w Brimingham,
 • Informacje pod kątem rekrutacji mile widziane doświadczenie w innych grach fps lub/i moba , możliwość wyjazdu na turnieje i bootcampy.
 • Wszystkie zgłoszenia rekrutacyjne mają być kierowane na adres mailowy: overwatch.cykacyka@gmail.com

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją zapraszamy na discord drużyny, z którym możecie połączyć się klikając ten link. Jeżeli spełniasz wymagania i chcesz grać w najlepszej polskiej drużynie z najlepszymi graczami nie czekaj!  Skontaktuj się z nami.

Z naszej strony nie pozostaje nic innego jak życzyć drużynie sukcesów na arenie tak polskiej jak i zagranicznej.

Kategoria:Aktualności
Tagi:

Komentarze

 • kokonmaster

  Oni grają tylko na PC? Czy do PS4 też będą się przymierzać? Mają swoją stronkę internetową lub forum gdzie można by podpytać?

  • goldevil

   Grają wyłącznie na PC. Nie posiadają swojej stronki natomiast możesz z nimi się skontaktować poprzez discorda oraz gmaila.

Powiązane artykuły