Tegoroczna misja Archiw to PvP, a nie PvE?

Tegoroczna misja Archiw to PvP, a nie PvE?

Wczorajsza zapowiedź wprowadziła całkiem spore zamieszczanie w społeczności. Pojawiają się kolejne dyskusje na temat tego jak ta misja będzie wyglądała. I z moich wniosków wynika, że tym razem będzie to misja PvP pomiędzy Overwatch, a Talon!

Dotychczasowe misje Archiwów Overwatch prowadzone były w trybie PvE czyli gracze przeciwko SI. Doczekaliśmy się misji agentów Overwatch jak i niejawnej jednostki Blackwatch, która po misji w Rialto przyczyniła się do dyskredytacji dzialalności całej organizacji przyczyniając się niejako do powstania Aktu Petrasa.

Jakiś czas temu z koreańskiej grupy Facebookowej wyciekło zdjęcie odznaczenia, które rzekomo pojawiło się w grze. Prezentowała ona odznaczenie przeznaczone dla Doomfista, Sombry, Baptiste i Wdowy bądź Moiry. Wiecej o tej fotce przeczytacie z poniższego newsa.

Baptiste, Doomfist, Moira i Sombra z misją Talonu na Archiwa 2019!

I teraz bomba. Gracze od początku gry wyczekiwali wątku fabularnego, w którym dojdzie do dużego starcia pomiędzy agentami Overwatch, a Talonem. Wczorajsza zapowiedź, w której usłyszeliśmy o Smudze, Winstonie, Genjim i Łasce może być jedynie zmyłką bądź…zapowiedzią trybu PvP! Tryb najpewniej polegać będzie na batalii dwóch drużyn 4-osobowych, w których na początku wybieramy organizację by następnie zrealizować cele mapy. W przypadku organizacji Overwatch będzie powstrzymanie Szponu bądź ich schwytanie, natomiast Szpon odpowiedzialny będzie za uruchomienie aparatury pogodowej jak niektóre teorie mówią.

Blizzard zapowiedział, że w tym roku czeka nas sporo nowości. Czy to pierwsza z nich?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody