Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

To już 5 lat Overwatchgame.pl!

To już 5 lat Overwatchgame.pl!

Informowałem Was o tym już wcześniej, ale to dziś właśnie przypada 5 rocznica portalu Overwatchgame.pl

Przyznam Wam się bez bicia miałem już kilka kryzysów w związku z prowadzeniem tego portalu. Kryzysów, które dziwnym trafem przezwyciężałem bo uważałem, że ten portal i społeczność Overwatch przy nim skupiona zasługuje na coś porządnego.

Tą społecznością oczywiście jesteście Wy, nasi oddani czytelnicy. Nawet jeśli znikacie na jakiś czas i wracacie do nas po przerwie czy przypadkiem pojawiacie się, macie wpływ na to w jakim kierunku ten portal zmierza.

Dlatego dziękuję Wam za te 5 hardkorowych, ale i udanych lat. Dziękuję osobom zaangażowanym w projekt, których przez te lata przewinęło się chyba z 20-30. Dziękuję mojej partnerce za cierpliwość i dziękuję świętej pamięci mojej mamie, która nigdy nie powiedziała mi słowa abym rzucił te gry bo widziała jak byłem w to zaangażowany i że moja kariera rosła właśnie dzięki grom.

Konkurs z okazji rocznicy

Pięć okrągłych lat nie może przejść obojętnie. Dlatego też serdecznie zapraszam Was do rocznicowych konkursów, które będziemy w trakcie listopada Wam prezentowali.

Na pewno pojawi się quiz wiedzy, na pewno będziemy rozdawać gadżety na streamach, ale ten najważniejszy stream zrobimy sobie 11 listopada, w poniedziałek o godzinie 18:00 na kanale RushingTurtles na platformie Twitch.TV.

Dajcie znać co Wam się podoba w działalności portalu, co nie. Czy coś zmienilibyście, dodali?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody