Transfer skinów między platformami w planach!

Transfer skinów między platformami w planach!

Część graczy ma duży problem z transferem elementów kosmetycznych, które zdobyli na określonych platformach. Nawet jeśli da się z integrować konto na PS4 i Xbox One z kontem Battle.Net skórki zdobyte na tych platformach nie pojawią się na PC. 

Blizzard pracuje nad rozwiązaniem mającym umożliwienie transferu elementów kosmetycznych między platformami. Pytanie pojawiło się ponownie przy okazji dyskusji o nowej skórce Sombry, która została dołączona do Wirtualnego Biletu na tegoroczny BlizzCon 2018.

Pierwszy problem pojawił się w odniesieniu do tego czy skórka będzie dostępna na wszystkich platformach gdy nabędziemy Wirtualny Bilet. Jeff Kaplan potwierdził, że o ile konta konsolowe są zintegrowane z kontem Battle.Net ten problem nie wystąpi i skórka pojawi się na każdej platformie jaką posiada gracz.

Natomiast w odniesieniu do transferu pozostałych elementów kosmetycznych Jeff Kaplan zapowiedział, że pracują nad tym rozwiązaniem. Jest ono dosyć skomplikowane jednak nie niemożliwe do wykonania. Jednak z doświadczenia wiem, że prace nad tym potrwają trochę dłużej niż nam się wydaje.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody