Trwają prace nad animacją o Lucio?

Trwają prace nad animacją o Lucio?

Podczas konwentu BlizzCon swoją premierę miał szósty z serii filmów animowanych Overwatch. Mamy potwierdzone informacje, że Lucio pojawi się w jednym z kolejnych filmów.

Jonny Cruz jest aktorem wcielającym się w rolę Lucio. Nic więc dziwnego, że członek obsady gry często jest odpytywany przez dziennikarzy o prace nad Overwatch. Mimo, że czasem nie mogą powiedzieć ani słowa ze względu na podpisane NDA zdarza się, że wyrzucą o te dwa czy trzy słowa za dużo.

Jonny Cruz zapytany został o przyszłość Lucio i co go czeka w najbliższych miesiącach.

Blizzard planuje wszystko na zapas, ale jednocześnie nie mówią mi nic o tym! Zdarza się, że dzwonią do mnie i mówił “Hej, mamy do nagrania nowe kwestie!” i odpowiadam “Robi się dziecinko!”. Oni wiedzą co robią. Jestem pewien, że będą też nowi bohaterowie. Do końca nie wiem jacy ale w kuluarach słyszało się co nieco. Ta gra będzie się cały czas rozwijała, wiecie? Naprawdę wkładają w to czas, zaangażowanie i serce w to co robią.

Jednak po chwili padło pytanie, na które dziennikarz najwyraźniej nie spodziewał się odpowiedzi. Czy powstanie animacja o Lucio?

Najwyraźniej nadchodzi! Pracują aktualnie nad czymś! Nie mam pewności nad czym, nigdy mi nie zdradzają szczegółów, więc kto wie?

Czy zatem Lucio otrzyma własną animację czy będzie miał pewną rolę w animacji gdzie pierwszoplanową rolę będzie miał inny bohater tak jak to miało miejsce w Infiltracji? Jak myślicie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody