Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Ujawniono plakat BlizzCon 2019! Czy Smuga dostanie animację? Raczej nie!

Ujawniono plakat BlizzCon 2019! Czy Smuga dostanie animację? Raczej nie!

Wczorajszego wieczora Blizzard ujawnił grafikę, która będzie głównym motywem tegorocznego BlizzCon 2019. Czy Smuga pojawi się z własną animacją?

Podczas zeszłorocznego BlizzConu na grafice głównej pojawił się McCree, który doczekał się własnej animacji. Wiele mediów z miejsca skojarzyło, że skoro tak było rok temu to i w tym roku postać z plakatu otrzyma swoją animację.

Mam jednak duże wątpliwości co do tego toku rozumowania. Gdyby iść nim dalej To w 2017 otrzymalibyśmy animację z Doomfistem a w 2016 z Aną. A jak było naprawdę? W momencie gdy Doomfist pojawił się na plakacie cały świat zachwycał się animacją Honor i Chwała z udziałem Reinhardta, w którym poznaliśmy historię młodego i odrobinę aroganckiego Wilhelma, który musiał pogodzić się ze stratą swojego dowódcy.

Z kolei w 2016 roku gdy Ana pojawiła się na grafice, swoją premierę miała Sombra. Owszem te dwie postacie były mylone ale na miesiące wcześniej gdy to właśnie jedna ze skórek Any była skojarzona z akcjami Sombry w elektrowniach Lumerico.

Blizzard bardzo często zmienia swoje plany wydawnicze. W tym roku pod koniec sierpnia nie otrzymaliśmy nowej animacji przy okazji Gamescom 2019. Rok temu Blizzard zrobił to z okazji Fan Festival w Korei Południowej prezentując animację o D.Vie i pokazując światu nową mapę – Pusan.

Jedno jest pewne. Kolejny bohater otrzyma swoją animację, który na chwilę pchnie wątki fabularne do przodu. Pytanie w dalszym ciągu pozostaje otwarte. Który bohater ją otrzyma?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody