Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Umiejętności Sojourn i Echo

Umiejętności Sojourn i Echo

Podczas wczorajszej premiery Overwatch 2 dowiedzieliśmy się co nieco o Sojourn i Echo.

Sojourn i Echo to postacie, które od dłuższego czasu były potwierdzone jako grywalni bohaterowie, których zobaczymy w przyszłości w grze. Animacja oraz zwiastun rozgrywki zdradziły nam potencjalne umiejętności bohaterek!

Umiejętności Sojourn w Overwatch 2

Sojourn jest jednym z dowódców Overwatch. Poznaliśmy ją podczas misji Czarne Chmury w Archiwach Overwatch. W Overwatch 2 będzie grywalną postacią, które umiejętności mogliśmy już zobaczyć. Sojourn jest zmodyfikowanym żołnierzem, który zmaiast rąk i nóg posiada cybernetyczne części. Dzięki temu jest znacznie szybsza i silniejsza podobnie jak Żołnierz: 76. Z tą różnicą, że Sojourn posiada sztuczne części ciała.

Sojourn będzie przemieszczała się z karabinem szturmowym. Będzie to bohaterka natarcia, która dodatkowo będzie posiadała umiejętność wślizgu niemal identyczną jaką możemy zobaczyć w Apex Legend. Kolejną zdolnością Sojourn jest wyskok w górę, podobny do tego, który ma Batiste. Trzecią i ostatnią, którą widzieliśmy na materiale filmowym jest granatnik, który wysuwa się z jej ręki.

Umiejętności Echo w Overwatch 2

Jeff Kaplan już w 2018 roku potwierdził, że Echo będzie grywalną postacią. W najnowszej animacji widzimy w końcu możliwości bohaterki, której podstawową umiejętnością jest latanie. Dodatkowo jedną z jej umiejętności są pociski plazmowe, które wybuchają po krótkim czasie gdy trafią w cel.

Co prawda nie wiemy nic więcej na temat obu bohaterek, ale wiemy, że podczas premiery Overwatch 2 w grze zobaczymy przynajmniej kilku nowych bohaterów.

Pytanie tylko, czy zanim to nastąpi do pierwszego Overwatch dodadzą jakichkolwiek nowych ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody