Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Usunęli konta Battle.Net w ramach protestu i teraz proszą o pomoc w ich odzyskaniu

Usunęli konta Battle.Net w ramach protestu i teraz proszą o pomoc w ich odzyskaniu

Do niecodziennej sytuacji doszło na Reddicie, gdzie jeden z użytkowników poprosił o pomoc w przywróceniu konta, które wcześniej zażądał usunąć w ramach protestu przeciw banowi nałożonemu na gracza Heartstone.

Wiele w życiu się naoglądałem. Sądziłem, że my Polacy mamy we krwi narzekanie czy agresję, ale tak naprawdę nie różnimy się niczym od innych narodowości. Ale to co zobaczyłem dzisiaj na Reddicie wywołało tak duży facepalm, że naprawdę musiałem Wam o tym napisać.

Otóż jeden gracz postanowił zażądać usunięcia swojego konta na Battle.Net. Wszystko w związku z protestami w Hong Kongu i nałożeniu na gracza Hearthstone bana. Ale to co bardziej dziwne to fakt, że nagle rozmyślił się i szuka pomocy w przywróceniu jego konta bo chciałby zagrać w wydarzeniu Halloweenowym w Overwatch. Dodatkowo chciałby odzyskać wszystkie skiny jakie wcześniej posiadał.

No nie wiem co trzeba mieć w głowie ale mam wrażenie, że w zachodnich krajach poziom IQ jest zdecydowanie niższy niż w Polsce. Zastanawiam się co tacy ludzie mają w głowach, żeby nie pomyśleć o konsekwencjach swoich działań i jeszcze szukać pomocy w odkręceniu takiej sytuacji.

A może to ja jestem dziwny? Cała sytuacja może być też baitem jednego z użytkowników Reddita. Ale tego najpewniej sie nie dowiemy.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody