Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

W jaki sposób korzystać z pazura Burzyciela?

W jaki sposób korzystać z pazura Burzyciela?

Burzyciel, czyli najnowszy bohater został wprowadzony na serwery testowe ponad tydzień temu. Mimo tego gracze na tyle przekonali się do tego bohatera, że zaczęli już znajdować świetne sposoby na wykorzystywanie zdolności chomika.

Nic dziwnego, że gracze tak chętnie z niej korzystają. Jest to zwyczajnie coś nowego w grze. A samo pokonywanie zakrętów ( i nie tylko) w postaci kuli jest zwyczajnie przyjemne. Zerknijmy zatem na to, czego społeczność dokonuje z umiejętnościami Hammonda.

Walka na punkcie kontrolnym

Brak jakiegokolwiek limitu czasowego na trzymanie się hakiem umożliwia w prosty, ale skuteczny sposób walkę na określonych obszarach, między innymi na punktach kontrolnych. Idea tej taktyki polega na złapaniu się jakiegoś elementu mapy oraz zwyczajnym kręceniu się wokół niego. W ten sposób bohater cały czas będzie utrzymywać efekt zwiększenia prędkości oraz będzie mógł zadawać w tej postaci obrażenia. Całość wygląda mniej więcej tak (by Warumwolf):

Manewr wydaje się bardzo silny, jednak warto nadmienić, że gracze znaleźli na sposób na jego powstrzymanie. Z pomocą przychodzi Mei, którą wymieniliśmy w artykule o najlepszych kontrach na Burzyciela (link macie tutaj). Wystarczy tylko w odpowiedni sposób ustawić ścianę (by GreasyJeeves):

Flanki na mapach

Dość szybko stało się jasne, że gracze będą pokonywać przy pomocy pazura odległości, które nie da się przeskoczyć zwykłym skokiem. Łapcie zatem parę świetnych zastosowań tej zdolności na różnych mapach:

(by Derryude):

(by ow_jaybee):

(by koen967):

(by PixelPodium):

Hammond’s flank potential is real. from Overwatch

(by ToiletKiller):

A to z pewnością dopiero początek pomysłów. Wraz z czasem coraz bardziej obeznani z postacią gracze wymyślą jeszcze bardziej spektakularne wykorzystania pazura, które z pewnością będą zaskakiwać jeszcze wiele osób.

Uważacie, że pazur Burzyciela powinien zostać osłabiony?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody