Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Walentynki pojawią się w Overwatch!

Walentynki pojawią się w Overwatch!

Wczorajsza prezentacja nowej mapy utwierdziła mnie w jednym, Walentynki pojawią się w Overwatch!

Blizzard lubi niespodzianki i po długim wyczekiwaniu społeczność w końcu może testować najnowszą mapę w trybie Szturm, Paryż.

Miasto miłości i zapowiedzi na Twitterze i Facebooku jednoznacznie dają do zrozumienia, że Blizzard w tym roku będzie świętował Walentynki. Premiera nowej mapy na serwerach live nastąpi najpewniej w dniu zakochanych, 14 lutego. Jest to również dzień pierwszych meczów w ramach Ligi Overwatch ale jestem niemal pewien, że nie znajdzie się jeszcze w pierwszej fazie rozgrywek.

I teraz w kwestii wyjaśnienia. Nowe mapy w Overwatch wymagają około 2-3 tygodni testów. W przypadku Paryża 2 tygodnie miną w okolicach 14 lutego. a Poniższe zapowiedzi graficzne wydają się właśnie zdradzać ten dzień.

Walentynki najpewniej nie pojawią się w Overwatch jako odrębne mini wydarzenie, jako że w tym okresie będzie trwał jeszcze Księżycowy Nowy Rok. Chociaż może Blizzard tym razem nas zaskoczy? W końcu jakiś czas temu mogliśmy wysłuchać kwestii, w których np. Złomiarz wręcza czekoladki Łasce 😉

Ale zawsze to coś, prawda ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody