Większa pula nagród w turniejach Overwatch na GosuGamers

Większa pula nagród w turniejach Overwatch na GosuGamers

Gosugamers.Net jest serwisem eSportowym, który regularnie organizuje turnieje gier komputerowych. Overwatch już w listopadzie trafił na listę wspieraną przez GG.Net jednak nikt nie spodziewał się, że tak szybko uda się pozyskać dodatkowe fundusze na wyższe nagrody w turniejach.

650

W dniu wczorajszym na portalu gosugamers.net pojawiła się informacja, że pula nagród w cotygodniowym turnieju Overwatch uległa podwojeniu. Wszystko to stało dzięki jednemu ze sponsorów GosuGamers jakim jest organizacja Roccat oraz funduszom zebranym przez portal Matcherino.com. Dzieki środkom przeznaczonym na nagrody przez sponsora oraz środkom zebranym poprzez crowfounding na platformie Matcherino pula nagród wzrosła ze 120 $ do 240 $. Turniej odbędzie się 20 oraz 21 Lutego.

Niezmiernie miło jest nam powiedzieć, że w turnieju GosuGamers udział bierze rownież drużyna Overwatchgame.pl pod nazwą Hebition Team. Drużyna nie ma takiego doświadczenia w turniejach jak pozostałe topowe zespoły ale rozpoczyna treningi i za jakiś czas być może będzie w stanie wpinać się coraz wyżej na szczeblach drabinki turniejowej. Trzeba również podkreślić, że jest to jedyna drużyna z Polski, która bierze udział w turniejach Overwatch. W aktualnym składzie drużyny znajdują się: Siomer, Teko, Soul, Wigor, Diabełek, Non3 oraz Majki.

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły