Wielki powrót Harambe, ekhm Winstona znaczy się

Wielki powrót Harambe, ekhm Winstona znaczy się

Z racji tego że w ostatnim patchu zmienieni zostali Wieprz i D.Va, czas by do łask wrócił stary, dobry Winston. Przekonajmy się co ciekawego szykuje sie w zmianach tanków.

Wieprz i D.Va zostali znerfieni, co sprawiło że reszta tanków stała się mniej użyteczna. Winston i Reinhardt mogą już odetchnąć od sytuacji, gdzie jeden hak wieprza zmieniał całą sytuację. Do tej pory częstym problemem Harambe była prawie niemożliwa do wygrania walka 1vs1 z D.Vą. Deklasowało go to w rankingu na najlepszego tanka w grze.

Gong „Miro” Jin Hyuk, niepokonany mistrz świata w graniu Winstonem, stwierdził ostatnio na jednym ze swoich streamów, że bardzo dobrze się stało. Dzięki wielkiej mobilności jaką jesteśmy w stanie osiągnąć, nasza małpa potrafi narobić zamieszania. Dobra koordynacja i skoczność sprawiają że szybko możemy dostać się do ważnych przeciwników typu Łaska.

Wszystko wskazuje więc, że bohaterowie, którzy byli niegdyś w Top Tier, powoli wracają do łask i będą pojawiać się częściej. Genji, Winston i Zaria wrócą w pełni jako meta.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody