Wiemy ile dostaniemy skórek na Rocznicę Overwatch!

Wiemy ile dostaniemy skórek na Rocznicę Overwatch!

Wczorajszego dnia wraz z informacją o starcie wydarzenia rocznicowego Overwatch, Blizzard rozpoczął wysyłkę media pressów, które uszczegółowiły co otrzymamy w tym roku!

Overwatch w 2019 roku będzie obchodziło swoją trzecią rocznicę. Tradycją już jest start nowego wydarzenia, które będzie trwało przez okres trzech tygodni na przełomie maja i czerwca. W tym roku Blizzard ujawnił publicznie jedynie mały teaser. To co jednak ciekawe to fakt, że rozpoczął wysyłkę media pressów, w których poznaliśmy szczegóły wydarzenia. Wiemy co otrzyma każdy fan Overwatch na rocznicę gry w 2019!

Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się od prezentu dla każdego gracza. Wszyscy, którzy zalogują się do gry w trakcie trwania wydarzenia otrzymają jedną legendarną skrzynię ze skarbami. Jest to skrzynia, która gwarantuje jeden legendarny przedmiot z gry. Dodatkowo każda osoba, która kupi pakiet 50 loot boxów zawsze otrzyma dodatkową legendarną skrzynię.

Nowe wydarzenie to nowe elementy kosmetyczne. Overwatch doczeka się tylko sześć nowych skórek legendarnych i trzech epickich. Oznacza to, że w trzeciej edycji wydarzenia otrzymamy najmniejszą liczbę skórek legendarnych ze wszystkich dotychczasowych edycji. W 2018 otrzymaliśmy 8 skórek legendarnych i 3 epickie a w 2017 aż 11 legend.

Tegoroczne wydarzenie doda również do gry trzy nowe emotki tańca. Otrzymają je nowi bohaterowie, którzy swoje premiery mieli dopiero po drugiej edycji wydarzenia czyli Burzyciel, Ashe oraz Baptiste.

Wydarzenie będzie trwało w dniach 21 maja – 10 czerwca.

Jak myślicie, kto otrzyma legendarne skiny na rocznicę?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody