Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Wiemy, kim jest ojciec Fary!

Wiemy, kim jest ojciec Fary!

Jedna z wielu tajemnic dotyczących historii gry została odkryta. Po wielu teoriach i spekulacjach mamy potwierdzenie, kto jest ojcem Fary.

Fara jak dobrze wiemy należy do rodziny o bogatej tradycji wojskowej. Z resztą jej matka należała do pierwotnego składu Overwatch, do którego sama chciała dołączyć. Jednak to, co mogło zastanawiać społeczność to fakt, że Blizzard praktycznie nic nam nie mówił o jej ojcu. Jest to szczególnie dziwne wiedząc, jak znana jest zapewne rodzina Amari w tamtym uniwersum. Powstawały przez to różne teorie mające na celu odkrycie, kim jest nieprzedstawiony dotychczas jegomość. Najpopularniejszym kandydatem był Reinhardt, który miał sprej łączący się ze sprejem Fary oraz posiadał pozę zwycięską dodaną w święta razem z młodą Amari oraz z kilkoma innymi postaciami, co mogło oznaczać, że są oni jedną rodziną. Ludzie doszukiwali się też połączenia między nazwami skórek Fareehy i Renia.

Te spekulacje rozwiał jednak Jeff Kaplan, który napisał, że mężem Any jest ktoś kogo nie znamy. Wkrótce potem został dodany ze startem Insurekcji ten sprej dla Any, który prawdopodobnie był gwoździem do trumny dla wcześniejszych teorii.

Jakby tego było mało, wczoraj Michael Chu w wypowiedzi dla Yahoo Sports zdradził, kim jest nieznany dotychczas mężczyzna z komiksu „Magia Świąt„:

Okazuje się, że kolację świąteczną Fara je nie z narzeczonym lub chłopakiem, a z ojcem. Jak widać po wyglądzie, nie jest to bohater obecnie dostępny w grze, choć zapewne niewykluczone, że w przyszłości się pojawi.

A wy sądziliście tak od początku czy może tak jak ja nie pomyśleliście o tym? Jeśli chcecie przeczytać cały artykuł, to link do strony zostawiam poniżej.

 

źródło: sports.yahoo.com

Skomentuj post i wygrywaj nagrody