Wyciek – 4 nowe mapy, świąteczne skiny dla kilku postaci i wiele innych!

Wyciek – 4 nowe mapy, świąteczne skiny dla kilku postaci i wiele innych!

Wydarzenie Świąteczne coraz bliżej i wszystko wskazuje na to, że jesteśmy na ostatniej prostej. Niektórym fanom udało się rozszyfrować nad czym pracuje aktualnie Blizzard.

Świąteczne wydarzenie sezonu póki co nie zostało jeszcze ogłoszone. Jednak niedawno pisaliśmy Wam, że wyciekła oficjalna ścieżka dźwiękowa tego wydarzenia w aktualności Święta Bożego Narodzenia kolejnym wydarzeniem w Overwatch. Teraz na łamach forum facepunch dataminerzy dotarli do nowości jakie czekają nas w grze w najbliższym czasie!

Oto spis elementów na jakie trafili przekopując się przez pliki gry:

  • w grze zostaną dodane 4 mapy
  • przynajmniej jedna z map będzie bezpośrednio związana z Wydarzeniem Świątecznym
  • 3 pozostałe mapy pozostają tajemnicą – najpewniej to wczesne projekty map, nad którymi aktualnie pracuje Blizzard.
  • Poniżsi bohaterowie otrzymają świąteczny skin, emotkę bądź zwycięskie zagranie:
  • Poniżsi bohaterowie otrzymają 2 elementy z galerii bohaterów: skiny, emotki oraz zwycięskie zagrania:
  • Torbjörn otrzyma aż 3 elementy świąteczne czyli skin, emotkę i zwycięskie zagranie.

Oznacza to zatem, że Torbjörn najpewniej zostanie Świętym Mikołajem (Santabjörn) i z tego też względu będzie w posiadaniu wszystkich możliwych elementów w Galerii Bohaterów.

Osoby, które zajmowały się badaniem plików gry uważają, że Wydarzenie Świąteczne rozpocznie się 13 grudnia i potrwa do nowego roku. Zmienia to odrobinę nasze przewidywania i wydłużają czas oczekiwania na wydarzenie świąteczne o dodatkowy tydzień. Być może Blizzard zamierza zorganizować wydarzenie świąteczno – noworoczne.

Ciekawi nas czy nowa mapa będzie trybem PvE czy PvP. Wszystko jednak wskazuje, że w okresie Świąt, gdy ustają wszelkie walki i niesnaski logicznym posunięciem jest wdrożenie mapy, w której gracze będą ze sobą współpracowali. Pytanie jednak czy będziemy na tej mapie z kimś walczyć czy zawalczymy o prezenty dla dzieci czyli coś w rodzaju wyścigów. Z pewnością wniosłoby to trochę świeżości a i pozwoliłoby Blizzardowi na kolejne testy. Jak sądzicie?

Kategoria:Aktualności, News, Ważne

Komentarze

Powiązane artykuły