Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Wyciek skórek z wydarzenia Rok Koguta i Darmowy Weekend w Overwatch

Wyciek skórek z wydarzenia Rok Koguta i Darmowy Weekend w Overwatch

Jeden z graczy z Chin przez przypadek trafił na bardzo ciekawą rzecz. Mianowice znalazł on reklamę darmowego weekendu w Overwatch, na której ukazane są prawdopodobne nowe skórki dla bohaterów.

Na reklamie tego darmowego wydarzenia możemy zauważyć chińskie napisy, a także nowe skórki dla:

  • Zenyatty
  • Wieprza
  • Winstona
  • Reinhardta

Po przetłumaczeniu pierwszej części napisów dowiadujemy się, iż są to limitowane skórki związane z „Wędrówką na Wschód”. Jest to „jedna z czterech klasycznych powieści chińskiej literatury, autorstwa Wu Cheng’ena. Powieść oparta jest na autentycznej historii podróży buddyjskiego mnicha Xuanzanga, jednak niewiele jest w niej historycznych faktów. Ma ona charakter fantastyczno-przygodowy i oparta jest głównie na podaniach ludowych. Bohaterem powieści jest tangowski mnich Tripitaka, któremu towarzyszą w podróży: Sun Wukong król małp zwany Wędrowcem, wieprzek Zhu Bajie, piaskowy mnich Sha Wujing oraz koń Tripitaki, który był kiedyś smokiem – synem Króla Smoków Zachodniego Morza”.

Skórki są bardzo mocno inspirowane mitologią chińską, Winston zostaje Małpim Królem, Zenyatta buddyjskim mnichem Xuanzanga, Wieprzu wieprzkiem Zhu Bajie, zaś Reinhardt piaskowym mnichem. W noweli jest jeszcze mowa o koniu Tripitaki, który był kiedyś smokiem możemy zatem spodziewać się jeszcze skórki dla Genjiego lub Hanzo inspirowanej tą opowieścią. 

Darmowy Weekend?

Blizzard przywykł do serwowania darmowych weekendów w Overwatch. Jednak nie mamy pewności czy dobrze zrozumiano napis na reklamie. Na samym dole widnieje napis „Rok Koguta: darmowa próba od 24.01 do 31.01„. Blizzard zapewne potwierdzi tą informację dopiero we wtorek. Czy szykuje nam się darmowy tydzień grania w Overwatch? Będzie to z całą pewnością gratka dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zakup gry.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody