Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Wyciekł ostatni skin z dzisiejszego wydarzenia i nowa prezentacja zagrania!

Wyciekł ostatni skin z dzisiejszego wydarzenia i nowa prezentacja zagrania!

Przez ostatnie dni mieliśmy okazje zobaczyć, jakie 7 skórek otrzymamy podczas dzisiejszego wydarzenia specjalnego. Przed chwilą wyciekł nie tylko ostatnia skórka, ale również prezentacja zagrania.

Obydwa przedmioty możemy zobaczyć prawdopodobnie w prezentacji wydarzenia sezonowego wypuszczanej przez twórców. Jest to film udostępniany przy okazji każdego innego wydarzenia, a w nim prezentowane są nowe skórki, tryby i więcej.

Pewien użytkownik już miał okazję zobaczyć reklamę przeglądając portal IGN. Dostrzegł, że ostatnią z 8 legend otrzyma Lucio, a Doomfist poza nowym wyglądem dostanie jeszcze prezentację zagrania. Całość możecie zobaczyć tutaj:

To co może zwracać uwagę, to podobieństwo nadchodzącego skina Lucia z tym udostępnionym przy okazji premiery Blizzard World. Jednak fani szybko zauważyli, że skórka ta jest bazowana na wczesnym koncepcie bohatera, który możemy zobaczyć w art booku.

Mnie jednak trochę irytuje fakt, że gracze poznali wszystkie skórki, jakie będziemy mogli zdobyć przez kolejne 20 dni. Teraz jedyne, co będziemy musieli sami zobaczyć, to prawdopodobnie 2 przedmioty o jakości rzadkiej, jeśli twórcy postanowią dodać ich tyle ile otrzymały poprzednie wydarzenia.

No ale nie pozostaje nic innego niż czekać prawdopodobnie do 20.00 na start eventu. Jesteście gotowi?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody