Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Wygraj 10 loot boxów Overwatch w akcji na Facebooku!

Wygraj 10 loot boxów Overwatch w akcji na Facebooku!

Startujemy z kolejną aktywnością dla naszych czytelników! Jeśli chcecie dostać 10 loot boxów koniecznie weźcie udział w naszej akcji na Facebooku!

Aktualnie w ramach prowadzonych przez nas działań regularnie dostarczamy Wam nagrody w ramach akcji Bohater Miesiąca. Aby jeszcze bardziej umilić Wam czas spędzony z nami zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej kolejnej akcji na Facebooku.

Przez okres wakacyjny nasz portal miewał spore problemy techniczne. Niestety w związku z tym bardzo mocno spadły nam zasięgi na Facebooku i zależy nam aby je odbudować. Zasady udziału w akcji są dosyć proste. Wystarczy, że będziecie aktywnie brać udział w życiu naszego fanpage pod adresem: https://www.facebook.com/overwatchgame/. Zatem jeśli będziecie regularnie lajkować nasze posty, komentować je na Facebooku i rzecz jasna przechodzić do naszych newsów bezpośrednio z Facebooka otrzymacie szansę na zdobycie 10 loot boxów Overwatch na swoje konto Battle.Net!

Aby jednak nie przegapić żadnego naszego posta koniecznie oznaczcie dwie opcje oznaczone na zrzucie poniżej. W ten sposób nie ucieknie Wam żaden post naszego portalu!

Pierwsza akcja będzie trwała do końca września. Tylko od Was zależy czy zgarniecie szansę na skrzynie ze skarbami! Pierwszego zwycięzcę ogłosimy już na początku października.

Gotowi do akcji :)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody