Wygraj Edycję Kolekcjonerską Overwatch!

Wygraj Edycję Kolekcjonerską Overwatch!

Premiera Overwatch za niespełna kilkanaście godzin. Jeśli jeszcze nie macie swojej kopii Overwatch koniecznie musicie wziąć udział w konkursie organizowanym przez naszego partnera – CDP.PL

konkurs-cdp

Konkurs otwarty jest dla wszystkich, którzy wykażą się dużą dozą kreatywności. Do wygrania są dwa zestawy w których skład wchodzą:

  1. Edycja Kolekcjonerska Overwatch, Słuchawki Plantronics Rig 500HD oraz specjalne zaproszenie na mecz gwiazd AllStars 1 czerwca w Warszawie,
  2. Overwatch Origins Edition na PS4 wraz z zestawem gadżetów i specjalnym zaproszeniem na mecz gwiazd AllStars 1 czerwca w Warszawie.

Overwatch to cała gama barwnych, różnorodnych postaci. Każda z nich ma ciekawą linię fabularną, często łączącą się z innymi bohaterami gry. Jako, że to właśnie plejada żołnierzy i najemników jest jednym z najmocniejszych punktów gry, twoim zadaniem będzie stworzenie własnego bohatera Overwatch.

Forma pracy jest DOWOLNA. Wykaż się swoimi talentami i kreatywnością. Możesz narysować, opisać, wyrzeźbić, opowiedzieć – wszystko zależy tylko od Twojej inwencji. Nie będziemy oceniać tylko i wyłącznie warstwy artystycznej! Liczy się ciekawe tło fabularne, wykręcone umiejętności Waszego bohatera i spójność ze światem gier Blizzarda! Dobre opowiadanie ma równe szanse ze świetnym szkicem koncepcyjnym! Pamiętajcie, świat gier Blizzarda jest ogromny – inspirujcie się każdym uniwersum!

Zgłoszenia przesyłajcie na adres konkurs.overwatch@cdp.pl, lub w formie fizycznej na adres naszej siedziby:

Konkurs Overwatch w cdp.pl
Jagiellońska 88
Budynek 30U
00-992 Warszawa
Konkurs trwa od 18.05.2016 do 31.05.2016 do godziny 23:59!

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym konkursie. Nagrody są niecodzienne, a możliwość spotkania się z nami i najbardziej rozpoznawalnymi Youtuberami w Polsce – bezcenne!

Pełny regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem.

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły