Wygraj figurkę Smugi i pomóż zapewnić posiłki dzieciom!

Wygraj figurkę Smugi i pomóż zapewnić posiłki dzieciom!

Cześć z Was zapewne kojarzy, a do części być może ten news nie dotarł. Cały czas trwa nasz konkurs, w którym możecie wygrać figurkę Smugi!

Gadżety związane z Overwatch są tak samo cholernie drogie jak sama gra gdy nie ma promocji. Tylko w tym roku zapewniliśmy nagrody przynajmniej setce osób, a to i tak nie koniec. Cały czas macie okazję wygrać figurkę Smugi – pierwszą figurkę kolekcjonerską, która trafiła do sprzedaży w momencie pierwszej zapowiedzi Overwatch podczas konwentu BlizzCon 2014.

Jak wziąć udział?

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy, że wypełnicie zadania w specjalnie do tego przygotowanym formularzu, który umieszczamy poniżej. Każde zadanie pozwoli Wam na uzyskanie określonej liczby punktów, które następnie zwiększają Wasze szanse na wygraną. Dodatkowo dwa zadania możecie robić codziennie! Konkurs na figurkę trwa do końca roku. Bohaterowie, liczymy na Was!

Udział w konkursie to również wsparcie dla niedożywionych dzieci. Dla Was to tylko kliknięcie, a dla nich obiad, którego nie mają szans na zjedzenie w domu. Mamy nadzieję, że sama akcja pomoże Wam również nabijać statystyki obiadów na stronie Pajacyk.pl.

Winter Wonderland

Zwycięzca

Zakończyliśmy nasz konkurs. Zwycięzcą został Kamil Lubczyk, do którego paczka została już wysłana! Gratulujemy!

Nie powiecie nam chyba, że nie zależy Wam na figurce, hmm 😉 ?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody