Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Wygraj Wirtualny Bilet za udział w programie Bohater Miesiąca edycja Październik 2018!

Wygraj Wirtualny Bilet za udział w programie Bohater Miesiąca edycja Październik 2018!

Mamy dla Was ciekawą nagrodę za udział w naszym programie Bohater Miesiąca. Ujawniamy nagrodę jaką można otrzymać za aktywności w październiku – Wirtualny Bilet na BlizzCon 2018!

Dla osób, które nie są zaznajomione z tematem. Bohater miesiąca to akcja angażująca Was w komentowanie, lajkowanie, postowanie i codzienne odwiedziny na łamach naszych sieci społecznościowych i naszego portalu internetowego. Chcemy aby polska społeczność otrzymała coś w zamian za swoją aktywność, a dzięki wsparciu firmy Blizzard Entertainment mamy taką możliwość.

Co trzeba zrobić aby wygrać?

Zasady są proste. Wystarczy, że zapoznacie się z poniższym artykułem, w którym opisaliśmy zasady udziału w zabawie. W trakcie całego miesiąca zdobywacie punkty za różnego rodzaju aktywności: komentowanie, lajkowanie postów czy odwiedzanie nowych artykułów w serwisie. Na koniec miesiąca weryfikujemy wyniki i przedstawiamy zwycięzcę.

Bohater miesiąca – wygrywaj nagrody za aktywność!

Wirtualny Bilet na BlizzCon 2018

W tym miesiącu zwycięzca otrzyma Wirtualny Bilet na BlizzCon 2018! Oznacza to, że zwycięzcę ogłosimy już 1 listopada i szczęśliwa osoba będzie miała okazję dodać do swojej kolekcji gier wiele dodatków elektronicznych takich jak nowa skórka legendarna dla Sombry – Łowca Demonów czy rewers kart do Hearthstone. Dodatkowo każdy posiadacz Wirtualnego Biletu uzyska dostęp do licznych materiałów zakulisowych oraz dostęp do zamkniętych paneli, które będą odbywały się podczas konwentu. W ramach przypomnienia otwarte kanały będą jedynie na Ceremonii Otwarcia oraz na rozgrywkach esportowych.

Sombra otrzyma skórkę Demon Huntera z Diablo na BlizzCon 2018!

Wartość wszystkich dodatków to około 170 PLN. Jest zatem o co walczyć, a póki co każdy ma szansę o ile uaktywni się w komentarzach 🙂

Liczymy mocno na Waszą aktywność! Nagroda czeka, a czas ucieka 😉

Skomentuj post i wygrywaj nagrody