Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Wyniki sprzedaży Overwatch

Dzisiejszego dnia światło dzienne ujrzała oficjalna notka prasowa z pierwszymi wynikami sprzedaży Overwatch. Liczby są miażdżące – Overwatch odniósł ogromny sukces!

wyniki-sprzedazy-overwatch

Overwatch nie jest tanią grą. Na całym świecie gracze byli zawiedzeni faktem, że gra jest dużo droższa niż inne produkcje różnych studiów. To co jednak zaskakuje to informacja o ilości sprzedanych kopii Overwatch na całym świecie. Z oficjalnej notki prasowej dowiadujemy się, że Overwatch znalazło się już u ponad 7 milionów graczy i liczba ta cały czas gwałtownie rośnie.

IRVINE, Calif.–(BUSINESS WIRE)–Świat potrzebuje bohaterów, mieszkańcy od Londynu przez Xi’an po Rido de Janeiro wykorzystali okazję by skorzystać z możliwości zagrania w Overwatch! Dosyć mocno krytykowana strzelanka drużynowa została uruchomiona na Playstation 4, Xbox One i PC w dniu 24 maja i od tego momentu ma już na koncie ponad 7 milionów graczy, którzy dołączyli do bitwy o przyszłość logując się ponad 119 milionów razy. A bitwa dopiero się rozpoczyna.

W notce prasowej możemy również przeczytać ciekawe statystyki:

  • bohaterów zmieniono 326 milionów razy
  • ładunek dostarczono do miejsca docelowego 11 milionów razy
  • 119 milionów razy gracze logowali się do gry.

Nas nie dziwią pierwsze wyniki sprzedaży Overwatch i podejrzewamy, że w ciągu miesiąca liczba ta przekroczy 10 milionów aktywnych kont. Jak sądzicie?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody