Wyzwanie Archiwów Overwatch – starcie youtuberów i streamerów z całego świata!

Wyzwanie Archiwów Overwatch – starcie youtuberów i streamerów z całego świata!

Jak pewnie wiecie, od wtorku trwa nowe wydarzenie sezonowe – Archiwa. Dzięki temu możemy rozgrywać historyczne misje związane z OW. Blizzard postanowił jednak pójść nieco dalej.

Jak można dowiedzieć się w najnowszym wpisie na stronie gry, Blizzard ogłosił międzynarodowe wyzwanie. Biorą w nim udział drużyny z całego świata, złożone z influencerów. W ciągu trzech tygodni ich celem będzie zdobycie jak najlepszego wyniku w różnych wyzwaniach. Reprezentantami naszego kraju będą: Fayors, Kondyss, Teko i Theo. Wśród przeciwników znajdują się między innymi Muselk, OhNickel, Emongg czy YourOverwatch. Pełną listę znajdziecie w poście. Poniżej macie podstawowe info o wyzwaniu:

Teraz, kiedy odblokowaliśmy nasze najnowsze wydarzenie, organizujemy pierwsze Wyzwanie Archiwów Overwatch. Co tydzień wasi ulubieni streamerzy i gwiazdy społeczności będą brać udział w wyzwaniu, które wyłoni najlepszą grupę szturmową Blackwatch na świecie.

Oglądajcie jak wasi ulubieni streamerzy rywalizują przeciwko sobie o nagrody – cztery zestawy nawiązujące do Odwetu zawierające monitor MSI Gaming 27″ z zakrzywionym ekranem, akcesoria gamingowe MSI, figurkę Genjiego i inne gadżety – które mogą rozdać wśród swoich widzów. Co tydzień będziemy aktualizować ten artykuł o wyniki, abyście mogli śledzić pozycję swojej ulubionej drużyny streamerów w rankingu.

HARMONOGRAM I ZASADY

W każdą środę ujawnimy nowe wyzwanie tygodnia, a drużyny będą miały czas do niedzieli, do godz. 23:59 czasu polskiego na rozegranie misji w trybie Legendarnym i przesłanie swojego najlepszego wyniku (w tym celu należy otagować profil @PlayOverwatch na Twitterze z użyciem hashtaga #Overwatch Archives). Prosimy pamiętać, że wszystkie próby, aby zostały zaliczone, muszą być transmitowane na żywo lub wgrane na YouTube’a i udokumentowane zrzutem ekranu.

Tydzień 1 (11-15 kwietnia): Odwet – Wyzwanie w trybie fabularnym

  • W tym wyzwaniu drużyny będą grały w Odwet jako członkowie Blackwatch – Genji, McCree, Moira i Reyes – i muszą uciec żywcem z placówki Szponu z jak najwyższym wynikiem.

Tydzień 2 (18 – 22 kwietnia): BRAK DANYCH

  • Deszyfrowanie…

Tydzień 3 (25 – 29 kwietnia): BRAK DANYCH

  • Deszyfrowanie…

CEL MISJI

Po ukończeniu wszystkich trzech wyzwań podliczymy punktację, a drużyna z najwyższym wynikiem zostanie mistrzem! Każdy członek zwycięskiej ekipy otrzyma pakiet nagród nawiązujących do Odwetu, którym będzie mógł podzielić się z widzami swoich transmisji. Wracajcie regularnie na tę stronę, gdyż będziemy tu publikować informacje o kolejnych wyzwaniach.

Grajcie razem ze streamerami i pochwalcie się własnymi wynikami w mediach społecznościowych z hashtagiem #OverwatchArchives.

Jak więc widzicie, w tym tygodniu chodzi o zdobycie jak najwyższego wyniku w podstawowej wersji Odwetu. Wiecie już więc, czemu wasi ulubieni streamerzy ciągle cisną w ten tryb – walczą o nagrody dla Was! Zjawiajcie się więc na streamach i kibicujcie, ale nie zapominajcie by samemu też grać! Czy okażecie się lepsi od naszej reprezentacji? Dowiemy się pod koniec wyzwania, tylko nie zapominajcie chwalić się swoimi wynikami. Wyczekujcie też kolejnego tekstu, kiedy ogłoszone zostanie zadanie na drugi tydzień.

Trzymamy kciuki za naszych!

Skomentuj post i wygrywaj nagrody