Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

xQc podpadł mocno Mercy mainom

xQc podpadł mocno Mercy mainom

Na jednym z ostatnich swoich streamów popularny Twitchowy streamer xQc mocno podpadł mainom Mercy, twierdząc, że Łaska powinna zostać znerfiona bo gracze wykorzystują exploit tzw. Super Jump.

Exploity to po prostu błędy mapy bądź błędy w mechanice postaci, które często pozwalaja na osiągnięcie przewagi nad przeciwnikami. Exploitem może być zatem strzelanie przez ścianę czy niepożądane poruszanie się bohatera. xQc na swoim streamie od czasu do czasu przegląda materiały podesłane przez widzów i je analizuje. Na jednym z nich widziany był tak zwany super jump pozwalający Łasce.

Czym jest super jump u Łaski?

Super jump polega na wertykalnym locie Łaską do góry i powolnym locie w dół. Jest to znany exploit i bug, który w grze występuje od kilku miesięcy. Taki styl rozgrywki pozwala Łasce być bardziej mobilną ale w przypadku złego timingu może szybko skończyć się fragiem dla przeciwników.

xQc podpadł mainom Łaski twierdząc, że Łaska z tego powodu powinna zostać znerfiona. Na Twitterze wywołała się dosyć spora dyskusja atakująca go za jego opinię, że super jump powinien zostać naprawiony.

Kto ma tu rację, xQc czy Mercy mainy ;)?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody