Zaczął karierę miesiąc temu, już jest w OWL!

Zaczął karierę miesiąc temu, już jest w OWL!

Wyobraźcie sobie, że gracie w Overwatch tylko rekreacyjnie. Któregoś dnia wpadacie na pomysł, by dołączyć do jakiejś drużyny. Mija mniej niż miesiąc i dostajecie ofertę gry w Overwatch League. Brzmi nieprawdopodobnie? Nie szkodzi, to się wydarzyło naprawdę – poznajcie historię im37. 

Jin-Ui Hong występujący pod pseudonimem „im37” jest Koreańczykiem, który od kilku lat mieszka w Kanadzie. Na co dzień studiuje, w wolnych chwilach gra w Overwatch. Od kilku sezonów gra w Grandmasterze, jego ulubione postacie to McCree, Widowmaker i Genji.

O tym, że ma niewiarygodne umiejętności, przekonali się już xQc, Super czy Surefour, którzy trafili na niego na rankedach. Jest tak dobry, że kilkukrotnie posądzano go o cheatowanie (oczywiście niesłusznie). Bardzo długo ograniczał się do grania rankedów, ale wszystko zmieniło się miesiąc temu.

14 marca im37 dołączył do zespołu z Open Division o nazwie „Wave Check”. Zagrał tam tylko jeden mecz i został wypatrzony przez drużynę z Contenders NA – Second Wind. Tutaj też potrzebował tylko jednego spotkania, by się wyróżnić. Na początku kwietnia został już zawodnikiem zespołu Overwatch League – Toronto Defiant. 

im37 już przebił się do pierwszego składu kanadyjskiej drużyny. W swoim debiucie został wybrany na zawodnika meczu, a potem zaskoczył tłumacza swoim perfekcyjnym angielskim w pomeczowym wywiadzie.

To, co osiągnął do tej pory, było nie do pomyślenia dla nikogo. Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek. Jego kariera nabrała ogromnego rozpędu, zobaczymy, jak daleko uda mu się dotrzeć.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody