Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Zakład ws. Overwatch 2 o zjedzenie byczego przyrodzenia zostanie zrealizowany!

Zakład ws. Overwatch 2 o zjedzenie byczego przyrodzenia zostanie zrealizowany!

Wczorajszego dnia pisaliśmy Wam o poszukiwaniach przegranego zakładu dotyczacego Overwatch 2. Ten sam się odezwał i potwierdził, że zje bycze przyrodzenie!

Gracz, który przegrał zakład przyznał, że nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, ale jest osobą, która zamierza spełnić warunki zakładu.

Zakład ws. Overwatch 2

Wszystko zaczęło się niewinnie. Około roku temu dwóch graczy na łamach Reddita założyło się o możliwość powstania drugiej części gry. Aby jednak zakład był ważny jeden z graczy od razu poinformował, że postanowi zjeść bycze przyrodzenie jeśli go przegra.

Pech chciał, że właśnie 1 listopada podczas Ceremonii Otwarcia BlizzCon 2019 Blizzard ujawnił Overwatch 2 jako pełnoprawny sequel gry.

Realizacja zakładu

Przegrany rzecz jasna stanął na wysokości zadania. Wczorajszego dnia pisząc Wam newsa nie mieliśmy jeszcze odpowiedzi. Jednak po kilkunastu godzinach pojawił się na Reddicie temat, w którym przegrany potwierdził już, że działa w temacie i poszukuje firmy mięsnej, która mu taki rarytas sprzeda.

Lekko zdezorientowany zapytał jednak czy byczego fallusa musi zjeść z pociskami czy bez. Na szczęście Reddit uznał, że zakład dotyczył tylko przyrodzenia i tylko tą jedną rzecz ma zjeść. Nieszczęśliwiec oznajmił, że jak tylko otrzyma mięso, przygrilluje je i pokaże dowody na to, że go zjadł.

A sądziłem, że w internecie to wszystko rozmyje się. A tu jednak ktoś ma dosłownie jaja aby zrealizować przegrany zakład!

 

Skomentuj post i wygrywaj nagrody