Zakończenie bety Overwatch w grudniu

Zakończenie bety Overwatch w grudniu

Beta Overwatch wystartowała 27 października. Od tego czasu zapowiedziano najprawdopodobniej dwie nowe bohaterki oraz mapę, jak również dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy dotyczących okresu trwania beta testów czy ilości graczy zaproszonych do gry.

mS6VXPN

Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest czas trwania beta testów. Według polskiego community managera – obecna forma beta testów zakończy się jeszcze w tym roku. Nie określił jednak czy będą kolejne fazy tj. czy beta testy przejdą wtedy w fazę otwartej bety czy też po prostu zostanie zakończona i po kilku dniach będziemy mogli cieszyć się pełną wersją gry.

Planujemy zakończyć tą fazę testów w tym roku

Wiemy również, że w pierwszej fali z 27 października do gry dostało się raptem 1% wszystkich graczy zapisanych do gry. Informacja ta została podana również w komentarzach pracowników Blizzarda na swoich stronach internetowych. Dlaczego podana została tutaj liczba 1%? Do gry zapisało się aż 7 milionów graczy co jak na same beta testy jest ogromną liczbą. I jest to liczba tylko użytkowników, którzy zarejestrowali się do dnia startu beta testów. Dla przypomnienia w pierwszej i drugiej dali dostali się losowi gracze oraz wybrani streamerzy, youtuberzy oraz dziennikarze (w tym nasza redakcja). Dziś natomiast jak informuje Blizzard wystartowała kolejna duża już fala flagowań kont battle.net. Jest to już 3 duża fala. Dla przypomnienia wiele osób otrzymywało dostęp między falami. Było to spowodowane faktem, że Blizzard nie przygotował się na przyjęcie tak dużej ilości graczy już pierwszego dnia dlatego też fale zostały rozłożone w czasie.

I nasuwa się pytanie – czy Wasze konta zostały już oflagowane?

Kategoria:Aktualności

Komentarze

  • piXel

    Ciekawe ilu graczy jest wkur….., że już znana jest data zakończenia bety 😛

  • Tajger

    A u mnie dalej posucha…

Powiązane artykuły