Zakończenie pierwszego sezonu już wkrótce

Zakończenie pierwszego sezonu już wkrótce

Wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego sezonu rankingowego w Overwatch. Poniżej mamy dla was kilka faktów związanych z zakończeniem sezonu, które mamy nadzieję, że będą też odpowiedzią na nurtujące was pytania.

overwatch-competetive-ranked

Pierwszy sezon oficjalnie zakończy się 17 sierpnia o godzinie 17:00 czasu pacyficznego czyli de facto 18 sierpnia o 1 nad ranem jeżeli chodzi o region Europejski.

Start drugiego sezonu został już zaplanowany na 6 września, ale data ta może jeszcze ulec zmianie, ponieważ Blizzard wciąż pracuje nad udogodnieniami, które chciałby wprowadzić w drugim sezonie. Na pewno podzielimy się z wami informacją o starcie drugiego sezonu jak tylko data zostanie oficjalnie potwierdzona przez Blizzarda.

Porozmawiajmy teraz o tym na co wszyscy czekają, czyli o nagrodach za 1 sezon!

Dla wszystkich graczy, którzy rozegrali “placement” mecze w pierwszym sezonie została przygotowana specjalna ikona gracza oraz spray. Nagrody pojawią się automatycznie na waszych kontach po pierwszym zalogowaniu się do gry po oficjalnym zakończeniu sezonu. Jeżeli w trakcie sezonu udało wam się dobić do Top 500 graczy otrzymacie również dodatkowo ikonę i unikatowy animowany spray.

Oprócz tego w zależności od uzyskanego najwyższego “Skill Rating” otrzymacie również “Competetive Points”. Poniżej przedstawiamy wam ile dokładnie otrzymacie CP (Competetive Points) za dany SR (Skill Rating).

SR 0-39: 10 CPs
SR 40-45: 20 CPs
SR 46-49: 40 CPs
SR 50-52: 60 CPs
SR 53-55: 80 CPs
SR 56-59: 120 CPs
SR 60-64: 200 CPs
SR 65+: 300 CPs

Podzielcie się w komentarzach waszymi najlepszymi rezultatami oraz przemyśleniami co chcielibyście zmienić w drugim sezonie.

Kategoria:Aktualności

Komentarze

Powiązane artykuły