Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Zawodnik z top 200 w Korei zbanowany za cheatowanie

Zawodnik z top 200 w Korei zbanowany za cheatowanie

Wiadomo nie od dziś, że oszustwo nie popłaca. Na własnej skórze przekonał się o tym Koreańczyk, który oszukując dobił 200 rangę w Overwatch. A wraz z nim kolejne 7500 osób.

maxresdefault

Aimboty i Wallhacki od lat towarzyszą wszystkim FPS’om. Nie inaczej jest w przypadku Overwatch. Niestety ze świata Overwatch coraz częściej trafiają do nas wiadomości o rosnącej liczbie cheaterów. Na filmiku opublikowany na Youtube przez użytkownika KiDx możemy obejrzeć Koreańskiego streamera, który używa aimbota grając jako Soldier 76.

Jak widać na załączonym filmiku nasz „bohater” mimo używania aimbota nie radzi sobie najlepiej grając Widowmaker. W 3 minucie filmiku widać dokładnie jak gracz zostaje wyrzucony z gry i mimo licznych prób ponownego zalogowania się wciąż mu się to nie udaje. Zaskakujący również jest fakt, że udało mu się dobić aż 92 poziom w grze. Czy to oznacza, że ostra polityka Blizzarda przeciwko cheaterom nie wykryła jego oszustwa przez tak długo czy może Koreańczyk dopiero co zaczął używać hacks’ów.

Nie jest to odosobniony przypadek w Azji. Jak informują pracownicy Blizzarda na oficjalnym chińskim forum do tej listy dołączyło kolejne 7500 osób, które w nielegalny sposób próbowały uzyskać przewagę nad innymi.

Jeżeli nie chcecie podzielić losu Koreańczyka nie używajcie żadnych hacksów. Przez chwilę zabawy możecie stracić cały dorobek konta.

Skomentuj post i wygrywaj nagrody