Zbliża się koniec konkursów rocznicowych Overwatch

Zbliża się koniec konkursów rocznicowych Overwatch

Przypominamy Wam o trwających jeszcze konkursach, w których możecie wygrać niesamowite nagrody. Zostały tylko 4 dni!

Wspólnie z firmą Gigabyte – twórcą marki Aorus i Blizzard Entertainment zorganizowaliśmy dla Was kilka konkursów, w których możecie wygrać niesamowite nagrody. Staraliśmy się dobrać konkursy dla wszystkich i mamy nadzieję, że to nam się udało.

Jeżeli jednak jeszcze chcecie spróbować swoich sił w naszych konkursach koniecznie zapoznajcie się z listą poniżej. Pamiętajcie do zakończenia konkursów pozostały raptem 4 dni!

Konkurs artystyczny na postać Overwatch

Tematem przewodnim tego konkursu jest nowa postać w Overwatch. Cały czas w sieci pokazywane są nowe koncepty fanów dotyczących bohaterów, którzy ich zdaniem powinni znaleźć się w grze. Dlatego też dla osób posiadających zdolności plastyczne zapraszamy do zaprojektowania swojej własnej wizji postaci w Overwatch.

Praca, która zostanie dopuszczona do konkursu powinna zawierać wizualizację postaci wraz z jedną umiejętnością. Tylko od Was zależy czy stworzycie omnika, człowieka czy być może pokusicie się o kosmitę 😉  Pamiętajcie praca musi być oryginalna, nie przerysowana 😉

Prace możecie nadsyłać na adres: redakcja@overwatchgame.pl z dopiskiem “Konkurs artystyczny”. Plik musi znajdować się w załączniku. Czas nadsyłania prac mija 12 czerwca o godzinie 23:59.

Zwycięzca tego konkursu otrzyma od nas Edycję Kolekcjonerską Overwatch! Każdy z twórców może przesłać dowolną liczbę prac. Ale pamiętajcie liczy się w końcu jakość, nie ilość 😉

Konkurs opisowy na postać Overwatch

Dla tych, którzy nie mają zdolności plastycznych ale mają głowę pełną pomysłów przygotowaliśmy konkurs opisowy na postać w Overwatch! Chcemy aby każdy z Was miał szansę na wygraną dlatego też opiszcie postać, którą chcielibyście zobaczyć w grze. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych zasad, które musi zachować opis:

 • Historia postaci wraz z wpisaniem jej w aktualny wątek fabularny w grze
 • Wykaz umiejętności podstawowych oraz umiejętności ultymatywnej.

Prace możecie nadsyłać na adres: redakcja@overwatchgame.pl z dopiskiem “Konkurs opisowy”. Plik musi znajdować się w załączniku. Czas nadsyłania prac mija 12 czerwca o godzinie 23:59.

Zwycięzca tego konkursu otrzyma od nas Edycję Kolekcjonerską Overwatch! Podobnie jak w przypadku konkursu

Quiz wiedzy

Co tydzień serwujemy Wam quizy wiedzy, w których możecie sprawdzić czy jesteście na bieżąco z nowościami w grze. Tym razem jednak będziecie mogli coś wygrać! Quiz postanowiliśmy podzielić na 3 etapy. O każdym powiadomiliśmy odrębnym postem na Facebooku na łamach wydarzenia rocznicowego oraz na łamach naszego fanpage.

Aby zwyciężyć należy zdobyć maksymalną liczbę punktów. Wśród osób, które zdobędą największą liczbę punktów użyjemy aplikacji, która wybierze osoby od miejsca 3go do miejsca 1go. Pamiętajcie – raz zaznaczonej odpowiedzi nie można zmienić dlatego dokładnie przeczytajcie pytanie i odpowiedzi i unikajcie licznych kliknięć w odpowiedzi 😉

Nagrodami w Quizie są:

 • 1 miejsce: Słuchawki Gigabyte FORCE H1 + figurka Funko POP Overwatch + smycz Overwatch
 • 2 miejsce: Czarna Bluza Overwatch
 • 3 miejsce: figurka Funko POP Overwatch + smycz Overwatch

Pamiętajcie o jednej ważnej rzeczy – w każdym etapie quizu musicie podać ten sam adres email abyśmy mogli poprawnie zliczyć Wasze głosy!

Kategoria:Aktualności, Konkurs

Komentarze

 • Dawid035

  Ciekawe kto wygrał…

  • siomer

   Zwycięzców ogłosimy w ciągu tygodnia do dwóch od zakończenia konkursów 😉 Sporo zgłoszeń i sporo pracy przed nami. Prosimy o cierpliwość 🙂

Powiązane artykuły