Od teraz publikujemy na BlizzPlanet.pl

Przejdź

Zeno – Nowy bohater? Animacja z Symmetrą oraz Hallowen Terror 2017…? Niestety nie

Zeno – Nowy bohater? Animacja z Symmetrą oraz Hallowen Terror 2017…? Niestety nie

W Internecie pojawiła się informacja o nowym bohaterze oraz kilku innych nowościach w Overwatch. 4Chan doszedł do informacji, że nowa postać ma nazywać się Zeno i ma być przydzielona do wsparcia.

Tak wygląda źródło informujące o nadchodzących nowościach:

Nowy bohater – Zeno

Zeno dysponuje umiejętnościami obszarowymi, wytwarza małe pola, które leczą sojuszników, znajdujących się w środku oraz spowalniają wrogów i zwiększają ich podatność na obrażenia.

Nowa Animacja

Według „źródła” Blizzard ma już skończoną całą serię nowych animacji, nad którą pracował od grudnia 2016. Akcja następnej ma się dziać w Brazylii, gdzie Symmetra pomagała przy zniszczeniach po kryzysie omniczym.

Halloweenowa Groza 2017

W przecieku jest powiedziane, że w czasie nadchodzącego eventu mają zostać przywrócone stare skórki oraz dodane 50 nowych przedmiotów. Wśród nowej zawartości mają pojawić się nowe graffiti oraz zabawne ścieżki dźwiękowe, a także skórki dla paru bohaterów, ale wyróżniając:

  • McCree – skórka łowcy;
  • Sombra – skórka błazna, możliwe, że pochodząca z komiksu „Maskarada”;
  • Ana – skórka plague doctor, czyli coś podobnego do jednej skórek żniwiarza;

Niestety jak to czasami bywa, przeciek okazał się fałszywy. Informacja oficjalnie została opublikowana na serwisie reddit. Wszystkie dane wyglądały na prawdziwe, aczkolwiek dość wątpliwej jakości, ale nawet układały się w spójną całość, chociażby odnosząc się do bohatera wsparcia, o którego prosiła społeczność. Kolejna taka sytuacja powinna nauczyć, że czasami warto poczekać na oficjalne słowa ze studia Blizzard, niż nastawiać się, a potem czekać w smutku.

 

Oryginalne źródło przecieku:

Just spotted this 4Chan leak, does this seem credible to you? from Overwatch

Oryginalne źródło ujawnienia, że przeciek jest fałszywy:

Guys, the leak is 100% fake and I can show you EXACTLY how they faked it. from Overwatch

Skomentuj post i wygrywaj nagrody