Żeton Reinhardta z animacji Honor i Chwała w BlizzCon Goodie Bag

Żeton Reinhardta z animacji Honor i Chwała w BlizzCon Goodie Bag

Pamiętacie żeton, który Reinhardt położył na grobie Baldericha? Osoby, które nabędą BlizzConowy Goodie Bag otrzymają taki żeton!

Animacja z Reinhardtem jest najbardziej epicką historią jaką Blizzard opowiedział do tej pory. Jest to wyłącznie moje subiektywne zdanie, ale nie sądzę aby którakolwiek animacja wprowadzała tyle emocji, no może poza tą o Bastionie 😉 Osoby, które będą uczestniczyły w wydarzeniu otrzymają Goodie Bag, w którym znajdą gadżety ze wszystkich gier Blizzarda.

W paczce znajdują się tak naprawdę dwie rzeczy, które zaciekawiły mnie najbardziej. Pierwszą z nich jest omawiany żeton Reinhardta, który pojawił się zarówno na początku animacji jak i na samym końcu. Znaczyła ona dla Reinhardta coś więcej niż tylko żeton, była świadectwem poświęcenia się Baldericha dla sprawy i porzucenia wygodnego i ciekawego życia dla wyższych celów. Oto jaki żeton otrzymają fani podczas tegorocznego BlizzConu.

blizzcon goodie bag reinhardt coin

blizzcon goodie bag reinhardt coin

Żeton z pewnością będzie nie lada gratką dla kolekcjonerów. Sam chciałbym mieć w swojej taki rarytas 😉

Drugą z omawianych rzeczy jest natomiast figurka przedstawiającego samego Pana Grozy w formie z drugiej części gry. Przez nami duże wydarzenie. Coraz więcej spekuluje się o licznych zapowiedziach Diablo więc nie zdziwiłbym się gdyby Blizzard zaprezentował remaster drugiej części gry.

Galeria zdjęć Blizzcon Goodie Bag

Chcielibyście otrzymać coś z tego zestawu?

Skomentuj post i wygrywaj nagrody